Nowości

KOLEKCJA PERFECT ILLUSION – NOWY WYMIAR BLASKU DIAMENTÓW

Apart słynie z diamentów i ma największą na rynku ofertę biżuterii z tymi kamieniami. W porfolio marki znajdziemy zarówno zaskakujące, oryginalne wzory z diamentami, jak i oczywiście klasyczne. Do tego drugiego stylu nawiązuje najnowsza kolekcja Apart – Perfect Illusion.Diamenty o brylantowym szlifie łączone z żółtym i białym złotem, a do tego szlachetne piękno klasycznego designu. Co w tym właściwie oryginalnego? Sekretem kolekcji jest nie tylko doskonałość brylantów oraz perfekcyjne wykonanie biżuterii, ale tym, co ją przede wszystkim wyróżnia jest sposób oprawy najbardziej pożądanych klejnotów. Czy brylant może bardziej lśnić? Może, a sprawia to specjalna, zastosowana w kolekcji oprawa każdego z nich, a szczególnie pewien element z białego złota. Umieszczony poniżej kamienia, jest pokryty misterną siatką 240 fasetek, które działają jak zwielokrotnione, maleńkie lustra. Ten specjalny detal potęguje intensywność brylantowych refleksów i sprawia, że sam kamień wydaje się optycznie większy. Po prostu doskonała iluzja.

Jakie produkty są dostępne w kolekcji Perfect Illusion? Miłośniczki ekskluzywnej biżuterii znajdą tu ponadczasowe pierścionki z brylantami o zróżnicowanej karatowości, wykonane z białego złota oraz żółtego łączonego z białym. Gładka szyna i klasyczna forma wspaniale eksponują kamienie i ich blask, a każdy z wzorów idealnie sprawdzi się w wyjątkowej roli, jaką jest pierścionek zaręczynowy z brylantem.

/ 1. Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantami / 2. Pierścionek z białego złota z brylantem / 3. Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantami / 4. Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantem /Linia Perfect Illusion to także doskonały wybór eleganckich, brylantowych kolczyków. Dostępne są wzory z dwoma typami zapięć – angielskim zatrzaskowym lub sztyftem. Ich dyskretne formy ze złota pozwalają na podziwianie piękna brylantów, które mogą swobodnie lśnić./ 1. Kolczyki z żółtego i białego złota z brylantami / 2. Kolczyki z żółtego i białego złota z brylantami / 3. Kolczyki z białego złota z brylantami /

Do pierścionków i kolczyków z kolekcji można dopasować zawieszki z brylantami. Spójna, pełna stonowanej wytworności estetyka wzorów z kolekcji sprawia, że bardzo łatwo skomponować taki szykowny, brylantowy komplet. To biżuteria, która zachwyca pięknem tu i teraz, ale także może być przekazywana z pokolenia na pokolenie, nigdy nie tracąc blasku oraz wartości.

/ 1. Zawieszka z białego złota z brylantem / 2. Zawieszka z żółtego i białego złota z brylantem /

Diamenty wykorzystywane do produkcji biżuterii w Apart, w tym w tej kolekcji, pochodzą ze źródeł wolnych od konfliktów zbrojnych, zgodnie z wymogami ONZ. Kamienie są naturalne, a ich selekcją zajmują się wysoko wykwalifikowani specjaliści.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać