Nowości, Trendy

WIOSENNE NOWOŚCI ARTELIONI

Nadeszła wiosna, a wraz z nią ochota na większą kreatywność w wiosennych stylizacjach. Poza odświeżeniem garderoby, warto więc sprawdzić także swoją osobistą kolekcję dodatków i wzbogacić ją o nowe wzory. Efektowne nowości już pojawiły się w ofercie Artelioni.

wiosenne kolczyki

Wśród nowości marki Artelioni uwagę zwracają nawiązujące do najgorętszych trendów kolczyki. Pochodzące z linii Lady wzory to klasyczne, bardzo aktualnie modne kolczyki koła, ale ozdobione dodatkowo swobodnie opadającymi, wyjątkowo dekoracyjnymi i kolorowymi elementami.

Wybór tych wzorów gwarantuje po założeniu niesamowity efekt, a ich spektakularna forma sprawia, że wystarczą jako jedyny dodatek, aby wiosenny look nabrał wyrazistości i modowego charakteru. To z pewnością będzie biżuteryjny przebój tej wiosny i lata.

wiosenne bransoletki

Nowości wśród bransoletek są tak różne, jak różna jest estetyka kolekcji, z których pochodzą. Są więc utrzymane w ciepłej tonacji złota, beżów i brązów potrójne wzory zaprojektowane dla linii Lady oraz Stones.

Naturalne kamienie powróciły do łask w tym sezonie. Uroda wielobarwnych agatów, kwarców czy berylów najbardziej efektownie prezentuje się ujęta w bezpretensjonalne formy bransoletek w stylu boho.

wiosenne komplety

Do przywołanej już kolekcji Stones, w której dominują naturalne kamienie, dołączył urokliwy komplet w trzech odsłonach. Bransoletka z naszyjnikiem dostępna jest w wersji m.in. wykonanej z agatów w ciepłej, soczystej tonacji barw.

Zestaw możemy również wybrać w kolorze czarnym lub w odsłonie ozdobionej neutralnymi szarościami labradorytów. Każdy z wzorów zdobi wypełniona masą perłową, kwiatowa zawieszka – doskonale wpisująca się w wiosenny klimat.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać