Konkurs

„ŻYCZYMY SOBIE” – ŚWIĄTECZNY KONKURS APART

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie Apart! Warto, bo trzech zwycięzców otrzyma nagrody główne o wartości 2 000 złotych, a aż 50 osobom zostaną przyznane wyróżnienia.

Co musisz zrobić, aby zdobyć szansę na wygraną? Na profilu Apart na Instagramie są dostępne trzy filtry, zainspirowane bajkowymi światami, na tle których w kampanii wystąpiły ambasadorki marki. Nagraj życzenia dla bliskich lub przyjaciół używając jednego z filtrów, zapisz Instastories na swoim profilu i nie zapomnij dodać hashtagu #ŚwiętazApart21 oraz oznaczenia @bizuteriaapart.  Na Wasze kreatywne zgłoszenia czekamy w czasie trwania konkursu, czyli od 09.11.2021 r. do 10.12.2021 r.

Przygotowaliśmy wspaniałe nagrody dla autorów najlepszych życzeń – 3 zwycięzców wygra karty upominkowe o wartości 2 000 zł każda, a dodatkowo aż 50 uczestników konkursu wyróżnimy jednorazowymi e-kodami o wartości 200 złotych każdy do wykorzystania na apart.pl.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem świątecznego konkursu Apart „Życzymy sobie”, który jest dostępny pod tym linkiem www.apart.pl/swiat/informacje/regulamin-konkursu-zyczymy-sobie

UWAGA: Przedłużamy zgłoszenia do naszego świątecznego konkursu do 10 grudnia 2021 r. Więcej informacji pod linkiem: Aneks 1/2021 do regulaminu „Życzymy sobie” 

Konkurs Apart

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać