Konkurs

„LUBIĘ WRACAĆ…”- PRZEDŚWIĄTECZNY KONKURS APART!

Zapraszamy serdecznie do udziału w specjalnym Konkursie Apart pod hasłem „Lubię wracać…”. Co zrobić, aby wziąć w nim udział?

Wystarczy wykonać zdjęcie z zegarkiem lub biżuterią z Apart lub samych produktów i napisać, do jakich wspomnień najchętniej wracacie, a następnie opublikować je na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku i otagować @bizuteriaapart oraz dodać hasztagi: #konkursapart #bizuteriaapart i #lubiewracacApart. Każdy biorący udział może zgłosić więcej niż jedno zdjęcie!

O co powalczą uczestnicy?

Mamy 3 główne nagrody – karty upominkowe, każda o wartości 2000 złotych do wykorzystania na apart.pl lub w dowolnym salonie Apart oraz aż 100 wyróżnień o wartości 200 złotych w postaci jednorazowego kodu na zakupy na apart.pl (ważny do końca 2021 roku)

Zdjęcia konkursowe można zgłaszać w dniach od 5 listopada do 4 grudnia br., a zwycięzców poznamy 9 grudnia – trzech zdobywców głównych nagród ogłoszą na swoich profilach ambasadorki Apart – Małgorzata Socha, Anna Lewandowska i Julia Wieniawa. Oczywiście, o zwycięzcach i wyróżnionych poinformujemy także na profilach Apart na Instagramie i Facebooku oraz na fashion.apart.pl.

Szczegóły Konkursu są dostępne w regulaminie na apart.pl.

Zapraszamy, życzymy fantastycznych pomysłów i powodzenia!

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać