Konkurs

„ŚWIĘTA Z BLISKIMI” – ŚWIĄTECZNY KONKURS APART

Z przyjemnością ogłaszamy specjalny, świąteczny konkurs pod hasłem „Święta z bliskimi”. My czekamy na zgłoszenia, a atrakcyjne nagrody czekają na autorów najlepszych prac.

Założeniem konkursu jest to, aby opowiedzieć nam, czym są dla Ciebie Święta Bożego Narodzenia z bliskimi. Spędzasz je z rodziną, a może z przyjaciółmi? Napisz, co decyduje o poczuciu bliskości – wspólne przygotowywanie potraw i ozdób, ukradkowe pakowanie prezentów, a może jakiś inny, niepozorny drobiazg czy wspomnienie, które dla Ciebie tworzą magię Świąt?

Do opisu dołącz zdjęcie vintage lub aktualnie wykonane, video albo pracę plastyczną w dowolnej technice tak, aby było to dopełnienie napisanej przez Ciebie opowieści. Zgłoszenie opublikuj na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku i koniecznie otaguj je @bizuteriaapart, dodając hashtagi #konkursapart, #bizuteriaapart oraz #swietazbliskimiApart. Każdy uczestnik może zgłosić więcej niż jedną pracę.

A teraz najważniejsze – nagrody dla tych, których prace skradną serca Komisji Konkursowej. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody główne – po jednej karcie podarunkowej o wartości 2000 złotych każda dla każdej z trzech osób. Dodatkowo jury przyzna 50 wyróżnień o wartości 200 złotych każde w postaci jednorazowego e-kodu do wykorzystania na apart.pl.

Zgłoszenia można publikować w czasie trwania konkursu od 29.11.2022 do dnia 28.12.2022 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 10.01.2023 r. Warunkiem udziału jest akceptacja regulaminu, który jest dostępny tutaj.

Zapraszamy do zabawy i jak zwykle czekamy na mnóstwo fantastycznych zgłoszeń!

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać