Konkurs

FINAŁ ŚWIĄTECZNEGO KONKURSU APART „ŚWIĘTA Z BLISKIMI”!

Zakończył się nasz konkurs pod hasłem „Święta z bliskimi”, w którym na autorów najlepszych prac czekały trzy główne nagrody o wartości 2000 zł każda oraz aż 50 wyróżnień o wartości 200 złotych każde.  Poznajmy tych, których zgłoszenia zostały nagrodzone!

Zgłoszenia do konkursu można było publikować w terminie od 29.11.2022 do 28.12.2022 r. na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku, oznaczając je @bizuteriaapart oraz hashtagami #konkursapart, #bizuteriaapart oraz #swietazbliskimiApart. Zadaniem uczestników było opisanie, czym są dla nich Święta Bożego Narodzenia z bliskimi i zilustrowanie opowieści aktualnie wykonanym lub archiwalnym zdjęciem albo pracą plastyczną w dowolnej technice.

Bardzo się cieszymy, że nasz konkurs, tak jak poprzednie, cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem. Komisja konkursowa jak zwykle miała trudne zadanie, ale ostatecznie wyłoniła autorów najlepszych prac. Poznajmy zwycięzców – zdobywców 3 głównych nagród o wartości 2000 złotych każda oraz 50 wyróżnień o wartości 200 złotych każde. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać