Eventy

ELIXA PODBIJA BERLIN FASHION WEEK

Berlin Fashion Week to jeden z najważniejszych europejskich tygodni mody. Na początku lipca, 
w trakcie trwającego kilka dni wydarzenia, Berlin staje się jedną z globalnych stolic mody. Tam, gdzie pojawia się moda, nie może zabraknąć marki ELIXA, oferującej podążające za najgorętszymi trendami akcesoria. Biżuteria i zegarki marki Elixa zachwyciły Berlin!

Wspólnie z niemiecką edycją magazynu „InStyle”, marka przygotowała specjalną strefę InStyle Longue, do której zaproszenie otrzymało 250 najbardziej rozpoznawalnych autorek blogów modowych i lifestylowych w Niemczech. Na specjalnie przygotowanym stoisku, ELIXA zaprezentowała nie tylko swoje flagowe, uwielbiane przez kobiety modele zegarków, ale przede wszystkim nowości.

Superkobiece, różnorodne i oryginalne propozycje marki, spotkały się w Berlinie z ogromnym uznaniem nie tylko czołowych blogerek, dla których ELIXA przygotowała niespodziankę. Był to specjalny konkurs dla najbardziej kreatywnych gwiazd modowej sieci, a wystarczyło sfotografować ulubiony zegarek i zamieścić zdjęcie, oznaczone tagami #elixa #elixanet #elixaofficial na swoim profilu instagramowym. Marka wybrała pięć najlepszych kadrów i do ich autorek wkrótce dotrą wybrane modele czasomierzy z logo ELIXA.

Event ELIXY i niemieckojęzycznej wersji cenionego magazynu „InStyle” przyciągnął prawdziwe tłumy wielbicielek mody i najmodniejszych projektów zegarków – wszak doskonale dobrany zegarek, to pełnoprawna część perfekcyjnej stylizacji, a ELIXA wie o tym najlepiej, jak stworzyć zegarek doskonały. Wśród zaproszonych gości były również Katarzyna i Agata (autorki bloga www.picapica.pl)

Część zdjęć: www.picapica.pl

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać