Blogowe Inspiracje

ALBERT RIELE PONOWNIE WE FLORENCJI

Każdy znawca i wielbiciel męskiej mody z najwyższej półki wie, z czym wiąże się nazwa Pitti Uomo. To najbardziej prestiżowe targi mody dla mężczyzn w plenerach Florencji, których 92 edycja właśnie się odbyła. Michał Gronowski udał się do włoskiej mekki męskiej mody w towarzystwie niezawodnego zegarka marki Albert Riele.

Odbywająca się od 1972 roku impreza przyciąga setki wystawców i miłośników dobrego stylu, do których należy rzesza odwiedzających Florencję przedstawicieli blogosfery. W czasie trwania Pitti Uomo nie tylko można zapoznać się z tym, co aktualnie będzie najgorętszymi trendami w modzie męskiej, ale przede wszystkim trzeba się odpowiednio zaprezentować.

Michał Gronowski prowadzący bloga Pan Grono to prawdziwy mistrz stylu. Michał wybiera elegancką klasykę oraz szlachetne kroje i materiały. Nie mniej uwagi poświęca dodatkom – te muszą być wysmakowane, ponadczasowe i wytworne. Nie jest więc przypadkiem, że podczas wizyty we Florencji towarzyszył mu zegarek z kolekcji Albert Riele Concerto. Klasyczny, a jednak nowoczesny, niepozbawiony sportowego charakteru automatyczny model zachwyca idealnie zbalansowanymi detalami tarczy z funkcją open heart, pozwalającą podejrzeć tajniki pracy mechanizmu czasomierza.

Pan Grono najwyraźniej ceni wysoką jakość i design marki Albert Riele – podczas swojego debiutu na targach Pitti Uomo wybrał także model tej marki z kolekcji Premiere.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać