Blogowe Inspiracje

BIELSZY ODCIEŃ BIELI, CZYLI BIAŁY ZEGAREK NA LATO

To wybór, który ma mnóstwo zalet i uroku. Zegarek w dominującym kolorze bieli prezentuje się elegancko i doskonale o każdej porze roku, ale szczególnie latem jego uroda rozkwita. Wszystko to zasługa promieni słonecznych, które złocą naszą skórę.

Marki zegarków, które ma w swojej ofercie Apart to cała gama różnorodnych modeli, które dopasują się do każdego stylu i wakacyjnego looku. Trzy autorki popularnych blogów modowych postawiły na ten trend i wybrały zegarki z logo Albert Riele, Elixa oraz AM:PM.

Na ponadczasową elegancję szwajcarskiej marki Albert Riele postawiła twórczyni www.olivkablog.pl, wybierając propozycję z damskiej linii Gala. Z kolei w greckich plenerach doskonale prezentował się wybór Charlize Mystery. Karolina Gliniecka zdecydowała się na idealnie zbalansowane tony bieli i złota z kolekcji Enjoy, od uwielbianej nie tylko przez Polki marki Elixa. Rebellook natomiast założyła młodzieżowy, komfortowy model czasomierza z logo AM:PM, pochodzący z linii Club.

W każdym z tych wydań, biały zegarek prezentuje się doskonale i wyraziście. Aby jednak zachował swój nieskazitelny wygląd, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Biel, co oczywiste, jest bardziej narażona na różnego rodzaju działanie czynników zewnętrznych, co może wpłynąć na wygląd zegarka. Chrońmy go szczególnie, gdy pasek czasomierza jest wykonany ze skóry lub satyny – materiałów wyrafinowanych, ale też bardziej wrażliwych. Zakładając taki zegarek na plażę pamiętajmy, aby na czas nakładania ochronnych balsamów go zdjąć, unikając zabrudzeń kosmetykami. Także przy pracach domowych lepiej zdjąć zegarek, aby móc dłużej cieszyć się jego wyjątkowym efektem.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać