Eventy, Porady

ARTELIONI PARTNEREM SEE BLOGGERS 2017

To największa impreza z udziałem twórców internetowych w Polsce. Po raz piąty, w ramach See Bloggers 2017, w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni spotkało się ponad 1700 twórców internetowych. Marka Artelioni jest jednym z kluczowych partnerów tego wydarzenia.Na uczestników gdyńskiej imprezy czekały specjalne strefy tematyczne, ciekawe warsztaty oraz spotkania z interesującymi autorami, influencerami i najjaśniejszymi gwiazdami blogosfery. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Maja Sablewska, Łukasz Jakóbiak, Agnieszka Jastrzębska, Janusz Leon Wiśniewski, Red Lipstick Monster, Fashionable, Charlize Mystery, Anna Skura (What Anna Wears), Radzka, Agata i Katarzyna Jankowiak (PICA PICA) oraz wielu innych.

Duet odpowiedzialny za kształt PICA PICA poprowadził specjalne warsztaty z biżuterią Artelioni w roli głównej. Pod hasłem „Zdjęcia, które się sprzedają”, Agata I Katarzyna uczyły biorących udział w warsztatach, jak zrobić fotografię, która przykuje uwagę estetyką, oryginalnością i profesjonalizmem. Uczestnicy spotkania z autorkami biżuteryjnego bloga poznali tajniki perfekcyjnie skomponowanego kadru z biżuterią Artelioni. Na wspaniałych zdjęciach, które powstały w ramach warsztatów, doskonale zaprezentowały się najnowsze kolczyki z kolekcji Dreams oraz kwiatowe wzory z dobrze już znanej i cenionej linii Paradise; w barwnych kolażach pojawiła się także kolekcja Lady i jej efektowne bransolety z kryształami i pozłacanymi detalami oraz romantyczne, nasycone pastelową kolorystyką wzory od wspomnianej już kolekcji Dreams.

Dwudniowa, piąta odsłona See Bloggers była prawdziwym festiwalem kreatywności, różnorodności, niesamowitej energii i poszukiwań modowych inspiracji. Marka Artelioni ze swoją filozofią doskonale wpisała się w klimat tego wyjątkowego wydarzenia, a specjalne relacje z jego przebiegu przygotowały autorki blogów PICA PICA oraz Charlize Mystery.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać