Eventy

SOPOT MATCH RACE – ELEGANCJA POD ŻAGLAMI

Prestiżowe regaty w Sopocie to wydarzenie, którego głównym partnerem jest marka Albert Riele. Pasjonującej rywalizacji pod żaglami przyglądały się zaproszone gwiazdy, wśród których pojawiła się także Kasia Sokołowska.

Klimatyczny, nadmorski kurort, jakim jest Sopot to idealne miejsce dla takiego wydarzenia. Elitarne zawody miała okazję obserwować ambasadorka Apart, znakomita choreografka i reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska. Gwiazda, jak przystało na stylowy Sopot, zaprezentowała się fantastycznie, a czas do kolejnej rywalizacji żeglarzy odmierzały jej oczywiście zegarki z logo Albert Riele. Kasia wybrała wytworną, odwołującą się do estetyki vintage urodę modelu z linii Gala oraz wyrazisty model z linii Premiere. Obydwa czasomierze są ozdobione masą perłową, a także rozświetlone lśnieniem brylantów.

Blogosferę reprezentowały podczas sopockiego eventu Charlize Mystery oraz autorka bloga jeanettelife, i także one wybrały eleganckie modele z tych dwóch kolekcji do swoich stylizacji.

Tegoroczne, obfitujące w sportowe emocje regaty, okazały się także wyjątkowe dla Przemysława Tarnackiego, który ostatecznie zwyciężył w regatach, płynąc pod żaglami z logo Albert Riele. Było to trzecie zwycięstwo znakomitego żeglarza i ambasadora marki szwajcarskich zegarków.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać