Eventy

ALBERT RIELE PARTNEREM WYJĄTKOWEGO WIDOWISKA

Albert Riele to wytworne zegarki dla kobiet oraz mężczyzn, mocno zakorzenione w najlepszych szwajcarskich tradycjach zegarmistrzowskich i jednocześnie czerpiące z nowoczesności. Marka partneruje wielu prestiżowym wydarzeniom z kręgu kultury oraz sportu, nie mogło jej więc zabraknąć podczas zawodów konnych w ramach CSI4* Poznań VIII Memoriału Macieja Frankiewicza.

Prestiż, dystynkcja i elitarność – to pojęcia, które definiują dyscyplinę sportową, jaką jest jeździectwo i doskonale współgrają z filozofią marki Albert Riele. Zawody w stolicy Wielkopolski na Hipodromie Wola cieszą się ogromnym uznaniem i wysoką rangą, stąd też marka, która wspiera wyłącznie wydarzenia takiego formatu, wystąpiła w roli jednego z kluczowych partnerów Memoriału. Obok najlepszych zawodników z Polski i ze świata oraz ich mistrzowskich koni, zaprezentowały się więc także najpiękniejsze modele zegarków. Albert Riele jest wspólnie z Polskim Związkiem Jeździectwa autorem wyrafinowanego, limitowanego czasomierza PREMIERE PZJ EQUESTRIAN LIMITED EDITION, dedykowanego właśnie mistrzom i pasjonatom tego sportu. Zapakowany wraz z akcesoriami w elegancki kuferek model, nawet kolorystyką tarczy i skórzanego paska nawiązuje do umaszczenia pełnych gracji wierzchowców.

Poza tym modelem zaprezentowano także damskie wzory z linii Premiere i Gala, w tym ekskluzywne zegarki z detalami z masy perłowej i zdobione brylantami. Najlepsi zawodnicy Memoriału otrzymali zegarki z logo Albert Riele, a wśród nich oczywiście zdobywca Grand Prix Juan Carlos Garcia, który sięgnął po najwyższe laury na ogierze Gitano V Berkenbroeck.

Na zaproszenie marki Albert Riele, specjalną relację z tego wydarzenia przygotowały Katarzyna i Agata, autorki biżuteryjnego bloga picapica.pl.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać