Blogowe Inspiracje

ALBERT RIELE GALA – BLACK & WHITE

Jeden model i aż pięć wysmakowanych wersji kolorystycznych – oto najnowsza propozycja damskiego zegarka z linii Gala ekskluzywnej marki Albert Riele. Jego urodę już doceniła Magda Samborska, która do swoich stylizacji wybrała wzór utrzymany w białej tonacji oraz wersję z dominującą czernią, swoim ulubionym kolorem.

Gala to niewymuszona elegancja; niezwykle kobieca, ale jednocześnie zakorzeniona w szlachetnej prostocie. Zegarki z kolekcji to atrakcyjny design, kryjący perfekcyjne, szwajcarskie mechanizmy.

Autorka bloga Rebellook ceni dodatki, które nowocześnie interpretują szykowność, nie przytłaczają osobowości i stylu, lecz harmonijnie je dopełniają. I właśnie wszystkie te cechy ma nowy model zegarka Gala, który poprzez wysmakowaną estetycznie formę, doskonale odzwierciedla ducha współczesnej kobiecości.

Do czarnego total looku Magda dobrała zegarek w tym samym kolorze ze srebrzystymi detalami. Dodatek świetnie skomponował się z minimalistyczną stylizacją, będącą udaną wariacją na temat klasyki. Z kolei model utrzymany w białej tonacji, Rebellook wybrała do prawdziwie wiosennego outfitu z jeansem w roli głównej. Szlachetna elegancja Gali tym razem zaskoczyła, wpisując się bezbłędnie w dziewczęcy, świeży, niezobowiązujący styl, który zaprezentowała Magda. Linia Gala to najlepsze szwajcarskie tradycje, oprawione w ramy aktualnych tendencji.

REBEL-LOOK-ELIXA-APART-fot.-Ł.-Turek-4Bez nazwy 1REBEL-LOOK-ELIXA-APART-fot.-Ł.-Turek-6arebellook-apart-zegarek-albert-riele-gala-19-1rebellook-apart-zegarek-albert-riele-gala-4-1

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać