Blogowe Inspiracje

AM:PM – PO JASNEJ STRONIE MOCY

„Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…”. Zdanie, które jest niczym logo, rozpoznawalne dla milionów ludzi na świecie. Tak zaczyna się każdy z kolejnych filmów, będących częścią sagi „Gwiezdne wojny”, która swoją premierę miała w 1977 roku. Przez blisko cztery dekady, seria stworzona przez George’a Lucasa zdobyła rzesze wiernych fanów i stała się ważną częścią popkultury.

Pod koniec ubiegłego roku na ekranach kin gościła kolejna już, siódma część sagi, która zachwyciła wielbicieli na całym świecie. Z tej okazji Apart przygotował nie lada gratkę dla wszystkich, którzy pasjonują się przygodami bohaterów serii – licencjonowaną kolekcję kwarcowych zegarków AP:PM. Linia jest skierowana zarówno do chłopców – tych młodszych i nieco starszych, jak również do damskiego grona wielbicielek najsłynniejszego cyklu z gatunku science fantasy. Każdy zegarek został wykonany z wysokogatunkowych tworzyw; są lekkie i wytrzymałe. Przede wszystkim jednak urzekają designem, w mniej lub bardziej oczywisty sposób nawiązującym do fabuły serii. Są więc modele, które wyglądają niesamowicie futurystycznie, projekty ozdobione postaciami z gwiezdnej sagi, czy też po prostu charakterystycznym logo cyklu.

Kasia i Agata, autorki biżuteryjnego bloga Pica Pica nie byłyby sobą, gdyby galaktycznej odsłony AM:PM nie zaprezentowały w oryginalny sposób. Duet uwiecznił wybrane wzory z kolekcji z lekkim przymrużeniem oka, żonglując zabawnymi odwołaniami do filmowej sagi i zdecydowanie prezentując Jasną Stronę Mocy.

Niech Moc będzie z Wami!

STAR-WARS_AM-PM_Pica-Pica_-11STAR-WARS_AM-PM_Pica-Pica_-17-horz STAR-WARS_AM-PM_Pica-Pica_-14 STAR-WARS_AM-PM_Pica-Pica_-21 STAR-WARS_AM-PM_Pica-Pica_-26-horzSTAR-WARS_AM-PM_Pica-Pica_-25

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać