Blogowe Inspiracje

APART I PICA PICA DLA BABCI ORAZ DZIADKA

Z okazji niezwykle ważnych dat, jakimi są 21 i 22 stycznia, siostry Kasia i Agata postanowiły przyjrzeć się propozycjom upominków dla bliskich sercu seniorów. Okazuje się, że oferta marki Apart jest tak różnorodna, że dla każdej babci i każdego dziadka znajdzie się coś wyjątkowego.

Autorki bloga PICA PICA proponują, aby w tym roku zrezygnować z bukietu i pudełka czekoladek na rzecz biżuteryjnych prezentów i akcesoriów. W autorskim, dedykowanym babciom zestawieniu, nie zabrakło srebrnej biżuterii z perłami i cyrkoniami w formie pierścionków, kolczyków, zawieszek i broszek. Pochodzące z kolekcji Apart Perły dodatki to zarówno wzory mocno osadzone w klasycznej stylistyce, jak i bardziej nowoczesnej estetyce. Blogerki polecają również, nawiązujące do piękna fauny i flory broszki z bursztynowej kolekcji oraz wyraziste projekty z linii Księżycowa, w której obok ciepłych bursztynów lśnią kryształy i cyrkonie.

Kasia i Agata nie zapomniały także o dziadkach, którzy swoje święto obchodzą dzień później. W tej materii niezawodna jest linia Aztorin, która oferuje nie tylko eleganckie spinki do mankietów czy breloki, ale także pełną gamę atrakcyjnych zegarków męskich.

Przy okazji dwóch styczniowych świąt, siostrzany duet przypomina także o najważniejszym – aby odwiedzić babcię i dziadka i po prostu spędzić z nimi czas, ciesząc się ich bliskością.

Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-1-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-3-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-8-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-11-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-10-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-12-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-4-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-17-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-30-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-14-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica-32-of-43Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica_-5-of-5Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica_-1-of-5Dzien-Babci-dziadka_Apart_Pica-Pica_-3-of-5-v2

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać