Blogowe Inspiracje

3 X ELIXA BEAUTY OCZAMI REBELLOOK

Magda Samborska cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem nie tylko blogosfery. Na swojej autorskiej stronie REBELLOOK prezentuje osobiste spojrzenie na modę oraz dodatki. Aż trzy spośród najnowszych postów poświęciła zegarkowi z linii Elixa Beauty i udowodniła, jak doskonale współgra z różnymi stylizacjami. Monochromatyczny, pozornie ascetyczny w formie zegarek, w trzech ujęciach REBELLOOK odkrył swój wyrazisty charakter, za każdym razem prezentując inne oblicze. W niemal eksperymentalnej sesji „Flame”, Magda założyła model do supermodnej bluzki typu off-the-shoulder i ciemnych jeansów o luźnym fasonie. Z kolei w wysmakowanej sesji z biało – miodową stylizacją w roli głównej, srebrzysty zegarek kontrastowo dopełnił piękny, utrzymany w stylistyce lat siedemdziesiątych look blogerki.

Zdjęcia z najnowszego posta „Countryside” z pewnością zaskoczyły nawet wiernych fanów Magdy. Tym razem autorka REBELLOOK wystąpiła w towarzystwie wyjątkowych modeli, bowiem zdjęcia zrealizowano w podwarszawskiej stajni Ulmag. Dodatkowym zaskoczeniem może być mocny, barwny akcent w stylizacji blogerki, czyli efektowna sukienka w soczystym odcieniu oranżu. Także w looku z akcentami kowbojskimi, zegarek z kolekcji Beauty sprawdził się znakomicie, a tym razem wystąpił w towarzystwie bransolet z linii – a jakże – Elixa. Stalowy zegarek dostępny jest również w czterech innych wersjach kolorystycznych.

Bez nazwy 2rebellook-elixa-8arebellook-answear-mango-leather-jacket-celebrity-heels-3rebellook-elixa-5rebellook-elixa-apart-rblk-rebel-look-boho-cowboy-kowbojki-styl-10 (1)rebellook-elixa-apart-rblk-rebel-look-boho-cowboy-kowbojki-styl-15 rebellook-elixa-apart-rblk-rebel-look-boho-cowboy-kowbojki-styl-13

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać