Blogowe Inspiracje

ELIXA – WYKORZYSTAJ DOBRZE CZAS

Autorki blogów Kamila i Sylwia, krakowianka i gdańszczanka, choć mieszkają na przeciwległych krańcach Polski, połączyła przyjaźń, którą z blogosfery przeniosły do rzeczywistości. Spotkanie w słonecznym, wiosennym Krakowie było okazją do wspólnej sesji, w której kluczową rolę odegrały zegarki marki Elixa.

Kamila, czyli Cammy i Sylwia, występująca w sieci jako Shiny Syl poświęciły bliźniacze wpisy upływowi czasu, cierpliwości i dobremu wykorzystaniu mijających dni. Ilustracją rozważań blogerek były zegarki z linii Elixa Ceramica. Kamila do swojej stylizacji wybrała srebrno – biały model, w którym nowoczesność stali szlachetnej i ceramiki high-tech, posłużyła do stworzenia pełnego gracji zegarka z inkrustowaną kamieniami tarczą, który w oczywisty sposób nawiązuje do elegancji w stylu retro.

Sylwia z kolei, do looku z dominującą czernią, dobrała model o regularnej kompozycji czarnych, ceramicznych elementów, oprawionych w ramy stali szlachetnej w kolorze złota; również w tym kolorze wykonano wskazówki i indeksy zegarka. Kamila skusiła się również na bransoletę z biżuteryjnej linii marki Elixa, a Sylwia do swojej stylizacji dobrała bransoletę i kolczyki koła z kolekcji.

9-jak-nie-tracić-czasu bandw apart-cammy (8)bandw_13-elixa-beauty-zeagrek-ceramiczny

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać