Blogowe Inspiracje

KOLOROWY FINAŁ WAKACJI Z AM:PM

Choć do końca kalendarzowego lata pozostało jeszcze kilka tygodni, jego symboliczne zakończenie wiąże się z nadejściem 1 września i rozpoczęciem roku szkolnego. Ta data nieubłaganie się zbliża, ale z marką AM:PM kres wakacji nabierze intensywnych kolorów. Najpierw coś na osłodę dla najmłodszych, dla których zaczyna się nowy lub kolejny etap nauki. Linie AM:PM Disney Kids i Star Wars to świat dziecięcej wyobraźni oraz bohaterów ulubionych filmów, a także przebojowych animacji. Cytaty z popkulturowych hitów ujęto tu w ciekawe, nasycone kolorami formy; to zegarki łączące nietuzinkowy design z komfortem i wygodą, a przy tym mające niewątpliwy walor edukacyjny, ucząc najmłodszych kontrolowania czasu.

4zdjęcia -> DwaRazyW

1Elsa & Anna | Disney | Star Wars

3IMG_6122-Edit

zdjęcia – Olivka Blog

Dla nieco starszych oraz dla wszystkich, którzy mimo upływających lat pozostają młodzi duchem, zaprojektowano zegarki dedykowane kolekcji Club. Jej nazwa doskonale oddaje charakter linii; są to bowiem propozycje kuszące nie tylko nowoczesnym designem, ale także oszałamiającą paletą energetycznych barw, które dodają projektom dynamiki. Wygodne i wyraziste zegarki świetnie sprawdzą się nie tylko na klubowym parkiecie, ale także pozwolą tanecznym krokiem przejść przez codzienność.

AMPM_summer_photosession (1)5zegarek niebieski | żółty | pomarańczowy 

AMPM_summer_photosession (1)AMPM_summer_photosession (2)AMPM_summer_photosession (5)AMPM_summer_photosession (10)AMPM_summer_photosession (19)

Kolekcja AM:PM Design z kolei wprowadziła właśnie najnowsze, niezwykle frapujące modele unisex, których tęczowe tarcze wyglądają, jakby były efektem zabawy z pryzmatem. Ich przejrzyste wzornictwo opiera się na rezygnacji nawet z tak oczywistych detali jak indeksy, a wśród kilkunastu wariantów znajdują się projekty wykonane w całości ze stali lub ze skórzanymi paskami.

Bez nazwy 5AMPM_summer_photosession (30)AMPM_summer_photosession (31)cats

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać