Blogowe Inspiracje

TAŃCZ I BŁYSZCZ! BIŻUTERYJNE INSPIRACJE KARNAWAŁOWE

Do końca lutego potrwa tegoroczny karnawał, a zatem najbliższe tygodnie to wiele okazji, aby wziąć udział w wyjątkowych zabawach, może nawet w słynącej z barwnej, karnawałowej tradycji Wenecji. To czas, kiedy naprawdę bezkarnie możemy błyszczeć, a specjalistką od blasku jest kolekcja Apart Lśnienie.

Siostrzany duet PICA PICA źródło perfekcyjnego, niczym nieskrępowanego migotania znalazł właśnie we wspomnianej kolekcji. To kwintesencja stylu glamour, która w Lśnieniu wyrażona została za pomocą pięknych kompozycji ze srebra, którego linie wypełniają przede wszystkim białe cyrkonie. Kunsztownie oprawione, tworzą skrzące się powierzchnie lub układają się w misterne wzory, sprawiające wrażenie lodowych ornamentów. Wzornictwo kolekcji balansuje od wyrafinowanej prostoty po baśniowe, spektakularne kształty, które można odnaleźć w efektownych projektach kolczyków, broszek, naszyjników, intrygujących form pierścionków czy widowiskowych, obsypanych blaskiem bransolet.

Katarzyna i Agata wybrały do swojej sesji eklektyczny zestaw biżuterii z linii Lśnienie i połączyły różne wzory razem, bawiąc się ich różnorodną stylistyką, którą łączy intensywność migotania. To wystarczy, aby pozornie odmienne koncepty, doskonale się łączyły. Blogujące siostry sugerują, aby pozbyć się ograniczeń i odrzucić minimalizm, zestawiając taką biżuterię z rozmigotanymi, zdobionymi cekinami i błyszczącymi detalami kreacjami. Poza tym, że są to dodatki, które świetnie sprawdzą się w roli dopełnienia karnawałowej stylizacji, srebro i lśniące akcenty to absolutnie topowe tendencje w obowiązującym sezonie modowym. Więcej o tym, dlaczego Sroki dają przyzwolenie na błyszczenie na stronie PICA PICA.

pozj002Lsnienie_Apart_Pica Pica_karnawal_2016_ (23 of 31)pozj003pozj006pozj004pozj007

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać