Blogowe Inspiracje

APART – NOWOŚCI OCZAMI AUTORÓW BLOGÓW

W niedawno otwartym w stolicy Wielkopolski centrum handlowym Posnania, nie mogło oczywiście zabraknąć salonów z biżuterią Apart. Do ich odwiedzenia, marka zaprosiła autorów popularnych blogów modowych i lifestylowych – Annę i Jakuba oraz Magdę. Twórcy prowadzący bloga Fashionable oraz autorka Rebellook, mogli nie tylko ocenić aranżacje wnętrz nowo otwartych sklepów, ale także przyjrzeć się z bliska biżuteryjnym nowościom, które właśnie pojawiły się w świątecznym wydaniu „Apart Fashion & Style Magazine” oraz w salonach.

Nowe punkty marki mile zaskoczyły blogujących gości z Warszawy. Jeden z salonów utrzymano w znanej, jasnej kolorystyce, a jego ekspozycje są zdominowane przez bestsellerowe i cenione marki zegarków oraz kolekcje biżuterii. W drugim, o wnętrzu utrzymanym w ciemniejszej tonacji, pierwszoplanową rolę pełnią ekspozycje biżuteryjnych dodatków ze złota i diamentów. Autorzy blogów zgodnie uznali to rozwiązanie za doskonałe, bowiem każdy z dwóch salonów oferuje wzory, które znajdą uznanie u wielbicieli dodatków, reprezentujących różne style.

Uwagę Magdy Samborskiej zwróciły przede wszystkim kontrasty, czyli delikatność biżuteryjnych propozycji, zwłaszcza złota odsłona linii Origami; mocne, nawiązujące do stylistki lat 80. nowości marki Elixa, dystyngowana elegancja zegarków szwajcarskiej marki Albert Riele oraz młodzieżowy, niezobowiązujący design kolekcji czasomierzy z logo AM:PM.

rebellook-salony-apart-posnania-poznań-1rebellook-salony-apart-posnania-poznań-2rebellook-salony-apart-posnania-poznań-3rebellook-salony-apart-posnania-poznań-4rebellook-salony-apart-posnania-poznań-5rebellook-salony-apart-posnania-poznań-6rebellook-salony-apart-posnania-poznań-7rebellook-salony-apart-posnania-poznań-8rebellook-salony-apart-posnania-poznań-9rebellook-salony-apart-posnania-poznań-11rebellook-salony-apart-posnania-poznań-12rebellook-salony-apart-posnania-poznań-13rebellook-salony-apart-posnania-poznań-14rebellook-salony-apart-posnania-poznań-15rebellook-salony-apart-posnania-poznań-16rebellook-salony-apart-posnania-poznań-17rebellook-salony-apart-posnania-poznań-19rebellook-salony-apart-posnania-poznań-20rebellook-salony-apart-posnania-poznań-21

Współautorka Fashionable zwróciła z kolei uwagę na delikatne motywy, subtelnie nawiązujące do świątecznej atmosfery, czyli filigranowe gwiazdki i śnieżynki, wykonane zarówno ze złota, jak i srebra oraz mocne, intensywnie rozświetlone białymi cyrkoniami detale. Annie spodobały się propozycje dedykowane najmłodszym, obok których jednak trudno przejść obojętnie również dorosłym miłośniczkom biżuterii, a także wzory, których design ma w sobie dziecięcy wdzięk, a jednak powstały z myślą o kobietach, które cenią romantyczną urodę delikatnych detali.

bizuteria-apart-salon-posnania14bizuteria-apart-salon-posnania2bizuteria-apart-salon-posnania5bizuteria-apart-salon-posnania13bizuteria-apart-salon-posnania16bizuteria-apart-salon-posnania28bizuteria-apart-salon-posnania32bizuteria-apart-salon-posnania33bizuteria-apart-serduszka2bizuteria-apart-serduszka3bizuteria-apart-serduszka4bizuteria-apart-serduszka9

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać