Blogowe Inspiracje

ELIXA ODMIERZA CZAS MODOWEJ BLOGOSFERY

Cztery blogerki i cztery różne style. Z każdym z nich, w roli dodatków, doskonale współgrają zegarki z wyjątkowych kolekcji Elixy. Nie tylko wskazują precyzyjnie czas, ale także, co charakterystyczne dla projektów tej marki, zachwycają różnorodnością i designem.

Na wysmakowaną, ultrakobiecą linię Beauty postawiła Cammy, która do letniej, bezpretensjonalnej stylizacji wybrała model czasomierza, przykuwający uwagę oszczędną, nowoczesną formą oraz duetem przenikających się odcieni złota i srebra.

cammy1200


Paulina natomiast nie może się rozstać z oryginalną stylistyką modelu, zaprojektowanego dla kolekcji Finesse. Minimalistyczna tarcza w kolorze czarnym, zamknięta w srebrzystej kopercie; doskonale współgra z ciekawym konceptem bransolety o smukłej linii. Autorka bloga Daisyline wybrała go m.in. do looku, w którym zaprezentowała przewrotną interpretację elegancji. Zegarek świetnie odnalazł się w roli niebanalnego dodatku.

daisyline1200

 

 

Autorka bloga Rebellook, postanowiła przypomnieć w swoim poście o nadchodzącej jesieni. Magda proponuje miękkie otulenie z camelowym, oversize’owym płaszczem w roli głównej, a jako wyrazisty detal do swojej stylizacji, wybrała utrzymany w złotej tonacji zegarek o zdecydowanym designie z linii Enjoy.

rl1200
Z kolei Joanna Biawo, która lubi przełamywać monotonię zaskakującymi elementami, do looku z supermodną bomberką, dobrała projekt harmonijnie łączący wyrafinowany duet białej ceramiki i subtelnej barwy złota, czyli kwarcowy model z linii Ceramica.

JB

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać