Eventy

GWIAZDY W BIŻUTERII APART NA BALU FUNDACJI TVN

Po raz siódmy odbył się „Bal Nocy Letniej” Fundacji TVN, którego celem jest zebranie funduszy na pomoc potrzebującym. Jak każda poprzednia edycja, także tegoroczna zgromadziła tłumy wyjątkowych gości. Wśród obecnych w Arkadach Kubickiego największych gwiazd, nie zabrakło ambasadorek marki Apart.
Zjawiskowo prezentowała się uznana choreografka i reżyserka pokazów mody, Katarzyna Sokołowska. Do asymetrycznej sukienki w intensywnym kolorze ze zmysłowym rozcięciem, zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego, jurorka show „Top Model” wybrała ekskluzywne dodatki z diamentami i szmaragdami z kolekcji Apart.

Untitled-design-(5)srebrna bransoleta | pierścionek z białego złota z diamentami i ze szmaragdem | pierścionek z białego złota z diamentami i z szafirami | srebrne kolczyki

Na asymetrię postawiła także Karolina Malinowska, która wybrała stylizację utrzymaną w jasnej kolorystyce. Modelka zdecydowała się na biżuteryjne dodatki ze srebra, ozdobione blaskiem cyrkonii z linii Glamour oraz bestsellerowej kolekcji Indali.

Zebrana podczas balu kwota zasili konto Fundacji, powołanej do życia przez Bożenę Walter w maju 2001 roku.

Untitled-design-(4)srebrna bransoleta | srebrny naszyjnik | srebrny pierścionek

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać