Blogowe Inspiracje

Alicja w krainie modowych czarów

Bez niej nie mogło się odbyć jedno z najważniejszych, najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie mody. Ceniona blogerka Alicja Zielasko wzięła udział w Nowojorskim Tygodniu Mody, gdzie zaprezentowano trendy na nadchodzącą jesień i zimę. Oryginalnym stylizacjom Alicji towarzyszyły dodatki Artelioni (marka Artelioni dostępna jest na eSklepie oraz w wybranych salonach Apart) i Elixa.

Charakterystyczny styl autorki alicepoint.com doskonale korespondował z barwnymi, tętniącymi życiem ulicami Nowego Jorku, a w modową podróż Alicja zabrała zestaw biżuterii, zaprojektowanej dla marki Artelioni. Wśród dodatków, które szczególnie urzekły blogerkę była etniczna, złocona bransoleta z kolekcji Chic, subtelne naszyjniki z kolekcji Symbol i delikatne pierścionki ze srebra z linii Vision.

Czas do kolejnego pokazu odmierzał Alicji zegarek z linii Elixa Beauty w kolorze złota oraz tarczą inkrustowaną kamieniami, czyli dyskretny glamour w sam raz na tydzień modowego święta. Relacje Alicji z Nowego Jorku można znaleźć na alicepoint.com oraz na jej Instagramie.

 

2016_02_16_Alice Zielasko_KOLEKCJA SYMBOLLDSC_6242FB GRAFIKA ARTELIONI POLSKA 940x788_bloggersDSC_74162016_03_19_alicepoint

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać