Przewodnik zakupowy

APART W NAJCIEPLEJSZEJ Z ODSŁON – DLA BABCI I DZIADKA

To prawdziwi specjaliści od rozpieszczania. Babcia i dziadek są gotowi na wszystko dla swoich wnuków, otaczając ich bezgraniczną miłością i ciepłem. 21 i 22 stycznia obchodzą swoje święta, pamiętajmy więc, aby w te dwa nadchodzące dni szczególnie im podziękować. Mimo upływających lat są wciąż ujmujący, energiczni i niezwykle aktywni, a ich osoby wiążą się z najbardziej beztroskimi wspomnieniami z dzieciństwa. Zarówno w biżuteryjnych kolekcjach, jak i wśród marek zegarków dostępnych w Apart, odnaleźć można atrakcyjne propozycje upominków dla ukochanych seniorów.

Elegancką babcię z pewnością zachwyci biżuteryjny detal ozdobiony naturalną urodą bursztynu, świetlistością pereł oraz lśnieniem cyrkonii. Ciekawą opcją będą efektowne broszki lub wzory, które łączą rolę broszki i zawieszki, dzięki czemu można nosić je na dwa sposoby. Dla babć śmiało eksperymentujących z dodatkami, alternatywą będą projekty biżuteryjne Elixy oraz wyrazista stylistyka kolekcji Księżycowa. Z kolei najnowsza kolekcja Venus to nieco bardziej eteryczne, przesycone tajemnicą wzory z kryształami, onyksami i cyrkoniami.

Dla szykownego seniora strzałem w dziesiątkę będą spinki do mankietów, odwołujące się stylistycznie do klasyki, a jednocześnie bardzo nowoczesne. Wybranym modelom spinek można dodatkowo nadać wyjątkowy charakter, dodając spersonalizowany grawer. Podarunkiem o bardziej praktycznym wymiarze będzie brelok do kluczy ze stali szlachetnej, a w kolekcji Apart jest niemal nieograniczony wybór wśród tego typu akcesoriów.

Prezentem idealnym zarówno dla babci, jak i dziadka, będzie zegarek. Pełna gama kobiecych czasomierzy to oczywiście subtelnie biżuteryjna kolekcja Beauty od Elixy oraz wybrane modele z logo AM:PM. Wśród męskich propozycji, hołdujących klasycznej prostocie, doskonałym wyborem będzie linia Aztorin Classic lub wzór z kolekcji AM:PM; natomiast ekskluzywna marka Albert Riele to wyrafinowane zegarki dla kobiet i mężczyzn, którzy niezależnie od wieku cenią ponadczasową szlachetność designu.

1

Od góry od lewej: Broszka srebrna z bursztynem z kolekcji Bursztyn | Naszyjnik z mosiądzu z bursztynem z kolekcji Księżycowa | Naszyjnik z mosiądzu z cyrkoniami i kryształem z kolekcji Księżycowa | Broszka srebrna pozłacana z bursztynem z kolekcji Bursztyn | Bransoleta z mosiądzu z bursztynem z kolekcji Księżycowa

2
Od góry: Naszyjnik srebrny z cyrkonią i onyksem z kolekcji Venus | Bransoleta ze stali szlachetnej Elixa | Bransoleta ze stali szlachetnej Elixa | Zegarek Elixa z kolekcji Beauty

3

Brelok ze stali szlachetnejZegarek Aztorin z kolekcji Classic | Spinki do mankietów ze stali szlachetnej

4

 Spinki ze stali szlachetnej | Obrączka ze stali szlachetnej | Zegarek Albert Riele z kolekcji Concerto

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać