Blogowe Inspiracje, Przewodnik zakupowy

ŚWIĄTECZNE PREZENTY – PICA PICA WYBIERAJĄ APART

Czas nieubłaganie płynie i już tylko kilka dni dzieli nas od najpiękniejszych świąt w roku. To święta pełne bliskości, ciepła i uczuć, wyrażanych nie tylko za pomocą słów i gestów. Przyjemność obdarowania najbliższych wymarzonym upominkiem to jedna z najmilszych tradycji.

Wiele osób nie potrafi zdecydować się na kupno prezentu i odwleka tę decyzję do ostatnich dni, a czasem nawet godzin. Aby w pośpiechu uniknąć pomyłek i błędnych decyzji, autorki bloga Pica Pica przygotowały bajkowy przewodnik po trzech kolekcjach Apart, które ułatwią wybór odpowiedniego upominku.

Agata i Kasia wybrały się na przedświąteczne zakupy na malowniczy, berliński jarmark, gdzie towarzyszyła im biżuteria Apart z przebojowych kolekcji marki. Wybierając upominek właśnie z którejś  z nich, unikniemy rozczarowań obdarowanej. Zapraszamy do obejrzenia klimatycznych zdjęć a chwilę później do salonów APART by znaleźć wyjątkowy prezent i sprawić uśmiech u najbliższych.

Elixa już na dobre zadomowiła się w ofercie Apart. Ceniona przez kobiety i projektantów mody za nowatorskie, wyraziste wzornictwo i podążanie za trendami linia, to doskonały pomysł na podarunek dla kobiety odważnej, przebojowej oraz otwartej na nowe wyzwania. Elixa to także szeroka gama zegarków. Siostry z bloga Pica Pica wybrały srebrzyste konstrukcyjne bransolety, zawieszkę z motywem skrzydła i kolczyki oraz złoty zegarek z linii Finesse.

Magic Moments to kolekcja skierowana do romantyczek, ceniących dyskretne dodatki o dużym ładunku emocji i uczuć. Linię stworzono w trzech wersjach: z brylantami i diamentami, złotą oraz srebrną. Blogerki wybrały tę ostatnią, a z niej mini pierścionki z symbolami w formie zawieszek, charakterystyczny dla kolekcji naszyjnik oraz uroczy komplet bransolety i naszyjnika z motywem śnieżynki i blaskiem cyrkonii.

Kolekcja Indali jest najmłodsza w tym zestawie, ale błyskawicznie znalazła rzesze wielbicielek nietuzinkowym dodatków. Biżuteria Indali balansuje między baśniową, nieco egzotyczną formą a czystymi graficznie projektami, jak naszyjniki, oparte na prostocie figur geometrycznych, które zaprezentowały blogerki w swoim poście.

poz002 poz004 poz012poz006 poz007 poz005poz008 poz009 poz010 poz003poz011

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać