Blogowe Inspiracje

Kuferek pełen skarbów

Kuferek to idealny sposób na uporządkowanie i bezpieczne przechowywanie ulubionych biżuteryjnych dodatków. Poza walorem praktycznym, modele oferowane przez Apart są także niezwykle estetyczne.

Kuferek kojarzy się nieco ze światem dziecięcych baśni, a skoro tak, to muszą w nim się kryć – podobnie jak w baśniach – skarby. Te najbardziej osobiste, otrzymane przy wyjątkowych okazjach, pamiątki, modowe hity, czyli ulubiona biżuteria. Kuferek to wymarzony upominek dla kobiet, które uwielbiają biżuteryjne dodatki, a które dzięki temu zawsze będą w jednym miejscu.

Joanna Biawo, miłośniczka oryginalnej biżuterii, dla swojej bogatej kolekcji, w której królują modele z kolekcji Indali i Magic Moments, wybrała modułowy kufer w odcieniu głębokiej czerwieni. Poza piękną stroną zewnętrzną, kuferek Joanny jest niezwykle dopracowany wewnątrz, bowiem zaprojektowano go z myślą o przechowywaniu każdego rodzaju biżuterii.

poz006 Untitled design (12)poz007

Kasia i Agata, autorki bloga Pica Pica, wybrały dla barwnej biżuterii Artelioni (biżuteria dostępna w wybranych salonach Apart oraz na eSklepie www.artelioni.pl) kompaktowy, okrągły model, który idealnie sprawdza się podczas częstych wyjazdów.

poz004

Na londyńską wycieczkę dziewczyny wybrały nieco większy kufer by pomieścić mnogość wzorów biżuterii Apart z kolekcji Indali oraz Modern. Starczyło również miejsca na zegarki marki Albert Riele czy Aztorin. W przypadku dziewczyn są to zwykle sesje plenerowe w ciekawych miejscach, w których dodatki grają pierwszoplanową rolę.

poz001 poz002 poz003

Agnesa Adamczak również nie kryje słabości do błyskotek. W poszukiwaniu idealnego miejsca do ich kolekcjonowania wybrała jeden z dużych kuferków Apart, w którym swobodnie zmieściły się zarówno biżuteryjne bestsellery Indali, złote dodatki, wyrazista biżuteria Artelioni oraz ulubione modele zegarków Albert Riele oraz Aztorin. Co ważne, każdy z kuferków Apart został wyposażony w lusterko, dzięki któremu można szybko przymierzyć i założyć biżuterię.

poz009 poz011 poz010poz012

Kuferki na biżuterię dostępne są w salonach Apart oraz na eSklepie www.apart.pl

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać