Galerie, Nowości, Przewodnik zakupowy

RODZINNE ŚWIĘTA Z PREZENTAMI APART – PRZEWODNIK ZAKUPOWY

Przedświąteczna gorączka to przede wszystkim poszukiwania prezentów dla najbliższych. Nie jest to łatwe, bowiem upominek powinien nie tylko spełnić marzenia obdarowanego, ale także płynąć z serca. Apart jest gwarancją znalezienia takiego prezentu – dla niej, dla niego i dla dziecka.

Dla niej

Biżuteria to jeden z ukochanych dodatków pań. Poza niewątpliwym aspektem dekoracyjnym; biżuteryjny dodatek podarowany przez ukochanego, zawsze ma wymiar symboliczny i wiąże się z uczuciami. Obie te cechy łączy ekskluzywna biżuteria Apart i zegarki Albert Riele. Wyselekcjonowane poniżej produkty zostały wykonane z białego złota, a każdy z ulotnych motywów muśnięto diamentowym blaskiem.

Zegarki z linii Gala uosabiają wszystkie ideały Albert Riele w łagodniejszej, pięknie sfeminizowanej postaci. Modele Gala wyrażają autentyczną, niewymuszoną elegancję. Dzięki dobrze pojętemu, wzorniczemu umiarowi naturalnie pasują do różnych stylizacji, tworząc aurę niedoścignionego powabu.

Indali to idealny prezent dla wielbicielek oryginalnego stylu i wysublimowanych dodatków. Nawiązująca do wschodniej kultury, czerpiąca z baśniowych motywów kolekcja to łączące elegancję z egzotyką bransolety na palec, nietuzinkowe kolczyki, naszyjniki oraz efektowne pierścionki – pełna gama dodatków z linii diamentowej, przez złoto, aż po srebrne modele.

 

blueeeeee

 

1/ KOLCZYKI Z BIAŁEGO ZŁOTA Z DIAMENTAMI I TANZANITAMI 2/ NASZYJNIK Z BIAŁEGO ZŁOTA Z BRYLANTEM 3/ KOLCZYKI SREBRNE Z CYRKONIAMI 4/ ALBERT RIELE GALA 5/ NASZYJNIK Z BIAŁEGO ZŁOTA Z DIAMENTAMI 6/ BRANSOLETA NA PALEC Z BIAŁEGO ZŁOTA Z BRYLANTEM 7/ ALBERT RIELE GALA 8/ ZŁOTE KOLCZYKI 9/ PIERŚCIONEK Z BIAŁEGO ZŁOTA Z DIAMENTAMI I TANZANITEM

 

złota wersja

 

1/ NASZYJNIK Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA Z BRYLANTEM 2/ AZTORIN CLASSIC 3/ ZŁOTE KOLCZYKI 4/ NASZYJNIK Z ŻÓŁTEGO I BIAŁEGO ZŁOTA Z BRYLANTAMI 5/ ALBERT RIELE CONCERTO 6/ ZŁOTY PIERŚCIONEK 7/ ALBERT RIELE GALA 8/ ZŁOTE KOLCZYKI 9/ PIERŚCIONEK Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA Z DIAMENTAMI 10/ BRANSOLETA Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA Z DIAMENTAMI

 

Elixa – biżuteria z charakterem

Biżuteria Elixa to dodatki dla odważnych kobiet, ceniących zdecydowane dodatki. Jej projekty balansują między rockową drapieżnością a nowoczesną kobiecością, zawsze ściśle podążając za trendami. To odważne formy bransolet, kolczyki w wersji XXL i zdecydowany design pierścionków.

silver elixa

 

1/ NASZYJNIK  2/ ELIXA BEAUTY 3/ PIERŚCIONEK 4/ KOLCZYKI 5/ ELIXA FINESSE 6/ PIERŚCIONEK 7/ ELIXA CERAMICA 8/ BRANSOLETA XXL 9/ KOLCZYKI 10/ BRANSOLETA

 

Elixa – więcej niż zegarek

Zegarek to jeden ze sprawdzonych upominków świątecznych. Te od Elixy to nowoczesna stylistyka, kobiecość i funkcjonalność w atrakcyjnej, eleganckiej oprawie. Wysokiej klasy ceramika, szlachetna stal, inkrustacja kamieniami i bogaty design nadają zegarkom dekoracyjny charakter.

 

 

złoto elixa

 

1/ NASZYJNIK 2/ ELIXA ENJOY 3/ KOLCZYKI 4/ BRANSOLETA XXL 5/ ZEGAREK FINESSE 6/ BRANSOLETA 7/ PIERŚCIONEK 8/ BRANSOLETA 9/ KOLCZYKI

Dla niego 

Mężczyźni cenią dodatki, które mają charakter oraz wyrazistość, a jednocześnie podkreślają klasę i przywiązanie do tradycji. Jednym z ulubionych męskich dodatków jest zegarek oraz spinki – wyznaczniki klasy i stylu.

 

sr ar

 

1/ ALBERT RIELE CONCERTO 2/ ALBERT RIELE CONCERTO 3/ ALBERT RIELE FAMILY 1881 4/ ALBERT RIELE PREMIERE 5/ SPINKI DO MANKIETÓW Z BIAŁEGO ZŁOTA Z BRYLANTAMI 6/ SPINKI DO MANKIETÓW Z BIAŁEGO ZŁOTA Z DIAMENTAMI & AGATAMI 7/ ALBERT RIELE FAMILY 1881 LIMITED EDITION

 

Albert Riele – czas odmierzany z klasą

Linia Albert Riele to znakomite szwajcarskie mechanizmy, ukryte w dopracowanej, klasycznej formie z wykorzystaniem szlachetnych komponentów. Wybór zegarka tej marki, to nie tylko upominek, ale także inwestycja, która będzie towarzyszyła obdarowanemu przez wiele lat.

 

zl ar

1/ ALBERT RIELE CONCERTO 2/ SPINKI DO MANKIETÓW AUDEMARS PIGUET 3/ ALBERT RIELE FAMILY 1881 4/ ALBERT RIELE CONCERTO 5/ ALBERT RIELE FAMILY 1881 LIMITED EDITION 6/ ALBERT RIELE CONCERTO 7/ 10 LAT KALENDARZA DŻENTELMENI

 

Aztorin – między klasyką a nowoczesnością

Aztorin to czasomierze, które z jednej strony sięgają po nowoczesne, sportowe wzornictwo, z drugiej chętnie sięgają po sprawdzoną klasykę. Ta różnorodność pozwala na doskonały wybór modelu, odpowiedniego dla każdego mężczyzny, niezależnie od zainteresowań, wieku i temperamentu. Wielbiciele męskiej biżuterii znajdą w ofercie marki Aztorin oryginalne spinki, naszyjniki, bransolety, obrączki a nawet breloki.

 

azt mix

 

1/ BRELOK ZE STALI SZLACHETNEJ 2/ AZTORIN SPORT CHRONO LIMITED 3/ ZAWIESZKA ZE STALI SZLACHETNEJ 4/ AZTORIN CLASSIC 5/ OBRĄCZKA 6/ BRANSOLETA 7/ AZTORIN CASUAL 8/ SPINKI DO MANKIETÓW ZE STALI SZLACHETNEJ

 

az sp

 

AZTORIN SPORT

Dla dziecka

Reklamy zasypują rodziców dziesiątkami najnowszych gadżetów i zabawek, ale faktem jest, iż mody przemijają i kupiona zabawka szybko nudzi się dzieciom. Warto postawić na upominek, który z pewnością zachwyci najmłodszych, ale także będzie miał ponadczasowy charakter.

Dla małych kobietek Apart stworzył mini kolekcję pełnych słodyczy złotych pierścionków ze złota, które idealnie dopasują się do kształtu paluszka.

 

kids

 

KOLEKCJA KIDS

 

W każdym sezonie pojawia się nowa produkcja dla dzieci, której bohaterowie stają się niezwykle popularni. Ta chwilowa moda przeminie, ale są bohaterowie bajek, którzy są przez najmłodszych darzeni uwielbieniem nieprzerwanie od pokoleń – ci, stworzeni w studiu Disneya.

Po disnejowskie postaci, z tych klasycznych i nowych produkcji, sięgnęła także linia zegarków AM:PM, projektując kolekcję Kids, czyli zegarki dla chłopców i dziewczynek. To upominek, który udanie łączy atrakcyjną formę z aspektem edukacyjnym, ucząc najmłodszych rozpoznawania godzin i kontrolowania czasu.

ampmd

DISNEY BY APART | ZEGARKI AMPM

 

AM:PM ucieleśnia nowoczesną markę zegarkową, stawiającą na świeżość i nieskrępowane inspiracje, bez zobowiązań wobec tradycji i schematów. AM:PM charakteryzuje użyteczność oprawiona w atrakcyjną formę, uzupełnioną subtelnymi niuansami. Każdy zegarek AM:PM to atrybut przebojowości na co dzień, niezależnie od okazji, jak również wyróżnik własnego stylu, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet – dostępne są modele damskie, męskie jak i unisex.

 

ampmm

DISNEY BY APART | ZEGARKI AMPM

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać