Blogowe Inspiracje

KOLEKCJA ARTELIONI DREAMS – LATO MARZYCIELEK

Marka Artelioni nie spoczywa na laurach i proponuje wyjątkowe nowości biżuteryjne na zbliżające się lato. Premierowa kolekcja Dreams zachwyci wielbicielki biżuterii ultrakobiecej, romantycznej i zanurzonej w delikatności.

Artelioni przyzwyczaiła już rosnące grono wiernych klientek do tego, że nie tylko sięga po komponenty dobrze znane w sztuce jubilerstwa, ale także kreatywnie wykorzystuje mniej kojarzące się z nim materiały. Debiutująca właśnie kolekcja Dreams jest tego doskonałym przykładem.

Nowości z kolekcji to nie tylko pozłacane elementy, srebro, mosiądz, kryształy, tajemniczy onyks czy subtelność perły, ale także zwiewność piórka, akryl i żywica, a nawet poliuretan. Z tak różnorodnych detali powstała linia pełnych eterycznej urody bransolet, naszyjników i kolczyków. Zaskakujące mariażem subtelności i wyrafinowania strzeliste formy ze swobodnie opadającymi elementami, jakby zaczerpnięte ze współczesnej sztuki japońskiej, sąsiadują tu ze zniuansowanymi wzorami, opartymi na kulistych detalach w pudrowej, niemal transparentnej kolorystyce. Motywami, które pojawiają się w tej kolekcji niezwykle często są subtelne kwiatowe inspiracje w nieco odrealnionej interpretacji. To biżuteria bezpretensjonalna, nasycona dziewczęcym wdziękiem i lekkością.

Wybrane wzory z linii Dreams towarzyszyły Agacie i Katarzynie, twórczyniom picapica.pl w podróży do barwnej stolicy Katalonii. W najbardziej rozpoznawalnych, niczym wyjętych z najpiękniejszego snu miejscach zniewalającej urodą Barcelony, biżuteria z kolekcji Dreams odsłoniła w pełni swoją naturę i urok.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać