Galerie

DZIECIĘCE KOLEKCJE APART I AM:PM W NOWEJ ODSŁONIE

Najnowsza sesja marki Apart odbyła się z udziałem uroczych, kilkuletnich debiutantek i jednego czarującego, młodego modela. Ten wybór nie był przypadkowy, bowiem zdjęcia zrealizowano na potrzeby katalogu, prezentującego dziecięce linie Kids Collection, Disney by Apart oraz zegarki AM:PM.

Apart kilka lat temu, jako pierwsza polska firma biżuteryjna stworzyła kolekcję w pełni dedykowaną najmłodszym. Do zainspirowanej ich wyobraźnią, nieograniczoną fantazją i kreatywnością Kids Collection, chwilę później dołączyła licencjonowana linia Disney by Apart, poświęcona bohaterom ulubionych animacji z wytwórni Walta Disneya. Pojawiają się oni również w kolekcjach barwnych zegarków z logo AM:PM – Disney oraz Star Wars; marka ma także w swojej ofercie nasycone kolorami, komfortowe czasomierze dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku, ujęte w kolekcję Kids.

Mali bohaterowie sesji zostali uchwyceni w naturalnych dla dzieci sytuacjach – spontanicznej zabawy, rozmów, kolorowania, czytania bajek, a także w towarzystwie czworonogów. Nasycone łagodną kolorystyką i subtelnością kadry, doskonale komponują się z różnorodnością bogatej oferty biżuteryjnych detali oraz zegarków dla dzieci.

Katalog z urokliwymi fotografiami oraz pełną ofertą Apart skierowaną do najmłodszych klientów jest już dostępny w sieci salonów APART, www.apart.pl.

Fotograf: Wojtek Rudzki
Stylizacje: Maja Naskrętska
Włosy: Iza Kućmierowska
Psy rasy samojed: Zoja & Nela
Produkcja: APART

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać