Przewodnik zakupowy

POMYSŁ NA PREZENT – UPOMINEK LAST MINUTE

Nie da się ukryć, że do Świąt Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu. Dla wszystkich, którzy nadal gorączkowo poszukują odpowiedniego podarunku dla bliskich, przygotowaliśmy krótki poradnik z inspiracjami.

Aztorin to marka, która w swojej ofercie ma linię nowoczesnych dodatków biżuteryjnych i akcesoriów dla mężczyzn, a także firmuje swoim logo kolekcje męskich zegarków. Poszukując idealnego, oryginalnego upominku dla Niego, wystarczy zapoznać się z atrakcyjną ofertą marki, w której są zarówno wzory dla buntownika o rockowej duszy, jak i dla współczesnego gentlemana.

/ 1. AZTORIN SPORT / 2. Bransoleta ze stali szlachetnej / 3. Obrączka ze stali szlachetnej / 4. Spinki do mankietów ze stali szlachetnej / 

Subtelnej romantyczce z pewnością spodoba się delikatny pierścionek z bogatej oferty Apart. Są to zarówno złote, jak i srebrne wzory z pięknymi detalami dekoracyjnymi, jak choćby zaskakujący, podwójny motyw piórka lub dwustronny pierścionek ze srebra, który w zależności od nastroju może połyskiwać białą cyrkonią lub zdobić dłoń wdzięcznym kształtem serca.

/ 1. Pierścionek srebrny z cyrkonią / 2. Złoty pierscionek / 3. Pierścionek srebrny z cyrkoniami / 4. Złoty pierścionek

Dla wielbicielki filigranowych form i wymownej symboliki doskonałym wyborem będzie naszyjnik, na przykład z kolekcji Magic Moments. W roli upominku świetnie spisze się ozdobiony cieszącym się popularnością symbolem nieskończoności, lśniący diamentem wzór z białego złota. Wśród nowości kolekcji uwagę zwraca także motyw serca i EKG wykonany ze srebra i cyrkonii, złoty naszyjnik z detalami nawiązującymi do nocnego nieba oraz bardzo modne chokery ze złota lub srebra, ozdobione maleńkimi zawieszkami.

/ 1.  Naszyjnik z białego złota z diamentem / 2. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami / 3. Złoty naszyjnik / 4. Złoty choker / 

Marka Elixa to z kolei propozycje świątecznych podarunków dla kobiet poszukujących biżuteryjnej ekspresji. Jej wykonane ze stali szlachetnej bransolety XXL nie umkną niczyjej uwadze, a znakomitą większość z nich można dopełnić pasującymi kolczykami lub fantazyjnymi naszyjnikami. To dodatki w wyrazistym stylu, mocno odwołującym się do uporządkowanej estetyki geometrii, silnie osadzone w aktualnych trendach i niepozbawione nuty ekstrawagancji.

/ 1. Bransoleta ze stali szlachetnej / 2. Bransoleta ze stali szlachetnej / 3. Bransoleta ze stali szlachetnej / 4. Bransoleta ze stali szlachetnej / 

Dla wszystkich, którzy pragną obdarować bliską osobę biżuteryjnym podarunkiem, ale obawiają się, czy sprostają gustom i oczekiwaniom, Apart przygotował bony jubilerskie o różnych nominałach, które pozostawiają wybór obdarowanej lub obdarowanemu.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać