Przewodnik zakupowy

JAK STYLOWO ODMIERZAĆ CZAS LETNI?

Nadejście wiosny to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów w roku. Przynosi ze sobą powiew optymizmu, radości i pobudza do zmian. Wraz z jej przybyciem odświeżamy garderobę, zamieniając ciepłe dzianiny i puchowe kurtki na lekkie ubrania.

Zmiana w dodatkach wydaje się być przy tej okazji oczywista – nowy zegarek. W salonach Apart oraz w sklepie online dostępne są doskonałe marki zegarków, oferujące modele dla niej i dla niego, a wraz ze zmianą czasu z zimowego na letni, w ich kolekcjach pojawiły się wiosenne nowości.

Estetyka nawiązująca do aktualnych trendów to specjalność marki Elixa, a jej cztery linie stworzone z myślą o kobietach to kilkadziesiąt czasomierzy w różnym stylu – od minimalistycznych, przez wzory w duchu glamour, aż po modele nawiązujące do klasyki. Choć projektanci marki chętnie sięgają po nietuzinkowe kolory, takie jak szmaragdowa zieleń lub supermodny Ultra Violet, miłośniczki stonowanych, uniwersalnych barw bez trudu znajdą zegarki w tonacjach beżu, bieli lub złota. Wybór jest zróżnicowany – jest zarówno fantazyjnie dekoracyjna kolekcja Beauty, awangardowe lub subtelne modele z linii Finesse, a dla podróżniczek idealne będą wzory z funkcją GMT z kolekcji Enjoy.

/ 1. ELIXA FINESSE / 2. ELIXA FINESSE / 3. ELIXA FINESSE / 4. ELIXA BEAUTY / 5. ELIXA FINESSE / 6. ELIXA ENJOY / 

/ 1. AM:PM DESIGN / 2. AM:PM DESIGN / 3. AM:PM CLUB / 4. AM:PM CLUB/ 5. AM:PM CLUB / 6. AM:PM CLUB / 

/ 1. BERGSTERN ACTIVE / 2. BERGSTERN ACTIVE / 3. BERGSTERN BRILLIANCE / 4. BERGSTERN BRILLIANCE

/ 1. ALBERT RIELE CONCERTO / 2. ALBERT RIELE CONCERTO / 3. ALBERT RIELE CONCERTO / 4. ALBERT RIELE CONCERTO

/ 1. AZTORIN SPORT LIMITED / 2. AZTORIN SPORT /  3. AZTORIN SPORT LIMITED / 4. AZTORIN SPORT / 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać