Przewodnik zakupowy

ZIELENI SIĘ!

Za kilka dni nadejdzie wreszcie wiosna, a z jakim kolorem najbardziej się kojarzy? Oczywiście ze świeżością zieleni, która jest także barwą silnie związaną z obchodzonym dziś Dniem Świętego Patryka. Irlandzkie święto narodowe stało się popularne w wielu miejscach świata, także w Polsce.

Jak można zamanifestować sympatię do Irlandii i kultury celtyckiej w tym dniu? Wystarczy odrobina zieleni, której nie brakuje w kolekcjach dostępnych w Apart, a dzięki zegarkom takich marek, jak Aztorin, Elixa, AM:PM oraz Bergstern, nawet czas można odmierzać w rytmie zielonych tonów. Jeśli chodzi o biżuteryjne wzory, najbardziej intensywne odcienie zieleni połączone z ciepłem żółtego złota to oczywiście linia Kolory, w której cyrkonie o soczyście zielonych refleksach zdobią naszyjniki, kolczyki, bransoletki, a także połyskują w pierścionkach.

Zieleń w lekkiej, pełnej bezpretensjonalnego wdzięku odsłonie to specjalność kolekcji Fun Fun, której urokliwe bransoletki ze srebra i barwnych sznurków wnoszą do stylizacji dziewczęcy urok, a także dedykowanej najmłodszym linii Kids Collection. Jej filigranowe wzory kolorowe wykończenie zawdzięczają detalom z emalii, wypełniającej figlarne formy ze srebra lub złota.

Nie trzeba ograniczać się do zakładania zielonych dodatków tylko z okazji Dnia Świętego Patryka – to orzeźwiający, oddziałujący relaksująco i pozytywnie kolor, który dodaje energii każdego dnia.

/ 1. Złoty naszyjnik / 2. Złote kolczyki / 3. Złota bransoleta / 4. Złoty naszyjnik / 5. Złoty pierścionek / 

/ 1. AZTORIN SPORT / 2. BERGSTERN HARMONY / 3. ELIXA FINESSE / 4. AM:PM CLUB / 5. AM:PM CLUB / 

 

/ 1. Kolczyki srebrne z emalią / 2. Bransoleta srebrna z cyrkonią / 3. Zawieszka srebrna z emalią / 4. Bransoleta srebrna / 5. Zawieszka srebrna z emalią / 6. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 7. Zawieszka srebrna z cyrkoniami / 8. Zawieszka z żółtego złota z diamentami / 9. Kolczyki z żółtego złota z diamentami / 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać