Przewodnik zakupowy

POMYSŁ NA PREZENT – COŚ PRAKTYCZNEGO, COŚ PIĘKNEGO

Praktyczny prezent zwykle kojarzy się z czymś banalnym i niezbyt osobistym, a przecież zegarek ma jak najbardziej praktyczny wymiar. To jego forma decyduje o tym, że owa funkcjonalność nabiera szlachetności i wyjątkowego charakteru. Takie są zegarki marek dostępnych w Apart.

Szwajcarska marka Albert Riele to 136 lat najlepszych tradycji zegarmistrzowskich, „ubranych” w niezwykle stylową, wysmakowaną oprawę. W pięciu kolekcjach zamknięto filozofię marki, opierającą się na wysokiej jakości i dopracowanej stylistyce, mocno osadzonej w kręgu elegancji. Albert Riele zręcznie porusza się między charyzmatycznym designem kolekcji Challenger, nutą subtelności linii Concerto a zdecydowaną stylistyką wyszukanych czasomierzy Premiere. Kolekcja Gala, skierowana wyłącznie do kobiet, uwodzi z kolei wysublimowanymi detalami, a część z proponowanych przez nią wzorów dopełnia szlachetność brylantów i masy perłowej. Linia Family 1881 to swoisty hołd dla historii marki, wpisanej w nowoczesne ramy.

/ 1. ALBERT RIELE CONCERTO / 2. ALBERT RIELE FAMILY 1881 / 3. ALBERT RIELE PREMIERE / 4. ALBERT RIELE GALA / 

Moda to ciągłe zmiany, nowości, ale także powroty do przeszłości i czerpanie z niej inspiracji. Marka Elixa jest ściśle związana z tym, co aktualnie najgorętsze w tendencjach, a przy tym jej zegarki zachowują pewien pierwiastek uniwersalności. Po prostu Elixa odpowiada na potrzeby każdej kobiety i ze swoją ofertą kilkuset różnorodnych wzorów bezbłędnie trafia w indywidualne gusta. Elixa to cztery kolekcje, w których wymarzony czasomierz znajdą zarówno miłośniczki klasyki czy stylu glamour, jak i poszukiwaczki bardziej ekstrawaganckich dodatków. Zegarki marki wyróżnia też bogata kolorystyka – od złota, srebra, beżów, bieli i czerni po odcienie szafirowe, intensywną zieleń, a także najgorętszą barwę sezonu, czyli czerwień.

 

/ 1. ELIXA ENJOY / 2. ELIXA FINESSE / 3. ELIXA BEAUTY / 4. ELIXA CERAMICA / 

Marka Aztorin, choć ma w swojej ofercie czasomierze dla kobiet, przede wszystkim skupia się na estetycznych wyborach mężczyzn. To właśnie głównie z myślą dla nich powstała cała gama zegarków, odzwierciedlających ich różne osobowości i pasje. Koneserzy sportowych emocji znajdą idealny zegarek dla siebie w kolekcjach Sport i Sport Limited Line, z których wiele może poszczycić się nie tylko fantastyczną stylistyką, ale także doskonałym zestawem funkcji. Projektanci marki pomyśleli także o mężczyznach ceniących bardziej stonowane dodatki oraz nieco mniej formalny styl – takie zegarki można znaleźć odpowiednio w liniach Classic oraz Casual.

/ 1. AZTORIN CLASSIC / 2. AZTORIN CLASSIC / 3. AZTORIN CASUAL / 4. AZTORIN SPORT / 

Ojczyzną marki Bergstern jest Szwajcaria, a inspiracją do powstania każdego z jej zegarków jest nieskazitelne, majestatyczne piękno krajobrazów tego alpejskiego kraju. Marka zadbała o amatorów sportowych wrażeń, dla których stworzono kolekcję Active, wyróżniającą się dynamiką i dopracowaną wizją. Zegarki z linii Harmony świetnie dopasują się do casualowych i eleganckich stylizacji, a Brilliance w pełni poświęcono kobiecości. Jej damskie zegarki to kwintesencja nowoczesnego spojrzenia na subtelną klasykę.

/ 1. BERGSTERN HARMONY / 2. BERGSTERN ACTIVE / 3. BERGSTERN BRILLANCE / 4. BERGSTERN BRILLANCE / 

Najmłodszą w tym gronie markę AM:PM cechuje przede wszystkim barwny, niezobowiązujący styl i lekkość. Jej kolekcje skierowane są do różnych grup wiekowych, wyróżniając się przy tym bezpretensjonalnym podejściem do designu i intensywnie czerpiąc z motywów popkultury, czego najlepszym przykładem jest choćby kolekcja Star Wars, skierowana do szerokiego grona fanów gwiezdnej sagi, która od 40 lat podbija serca kolejnych pokoleń na całym świecie.

 

 

/ 1. AM:PM STAR WARS / 2. AM:PM CLUB / 3. AM:PM STAR WARS / 4. AM:PM DISNEY / 

Zegarek to ogromna radość w chwili podarowania i upominek, który towarzyszy przez lata.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać