Trendy

STAR WARS – KOLEKCJE EMOCJONUJĄCE JAK FILM

40 lat dzieli pierwszą odsłonę „Gwiezdnych wojen” od jej najnowszej części, która właśnie pojawiła się na ekranach kin. Każda premiera kolejnego filmu kultowej serii budzi wśród jej fanów ogromne poruszenie, a dzięki marce Apart ten entuzjastyczny nastrój potrwa o wiele dłużej.

Saga, którą zapoczątkował George Lucas, wraz z pojawieniem się pierwszego z filmów stała się obiektem uwielbienia milionów widzów na całym globie i zyskała miano kultowej. Charakterystyczne postacie, muzyka, motywy oraz słowa „Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…” są natychmiast rozpoznawalne w każdym zakątku świata. Na kinowych ekranach właśnie gości ósma część serii – „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.

Marka Apart zadedykowała wielbicielom kosmicznych przygód dwie licencjonowane kolekcje – linię mającą w swej ofercie biżuterię i akcesoria oraz zegarki, które oferuje AM:PM. Każdy wielbiciel „Gwiezdnych wojen” niezależnie od wieku, znajdzie w nich coś dla siebie, co wyrazi sympatię i przywiązanie do bohaterów oraz szczególnej atmosfery filmów. W biżuteryjnej kolekcji królują przede wszystkim wizerunki takich postaci, jak Lord Vader, Szturmowiec i Chewbacca, zdobiący m.in. breloki, bransolety, kolczyki oraz spinki do mankietów.

/ 1. Zawieszka ze stali szlachetnej – Chewbacca / 2. Brelok ze stali szlachetnej – Lord Vader / 3. Bransoleta ze stali szlachetnej – Vader / 4.  Spinki do mankietów ze stali szlachetnej – Lord Vader / 5. Bransoleta ze stali szlachetnej – Szturmowiec / 

Ich podobizny, a także R2-D2, Mistrza Yodę, jak również odniesienia do bohaterów z nowszych części sagi odnaleźć można w kolekcji zegarków AM:PM, zainspirowanej filmami z cyklu. Często są to modele unisex, zaprojektowane z dużą dbałością o design i detale, a wybrane z nich wyposażono w wiele funkcji, takich jak na przykład funkcja GMT, kalendarz, alarm, podświetlenie tarczy, wskaźnik dnia tygodnia i miernik tempa. Są to zegarki nie tylko funkcjonalne i zachwycające estetyką, ale także bardzo komfortowe w użytkowaniu dzięki zastosowaniu lekkich tworzyw wysokiej jakości.

Kolekcje Star Wars od Apart sytuują się zdecydowanie po Jasnej Stronie Mocy!

/ 1. AM:PM STAR WARS / 2. AM:PM STAR WARS / 3. AM:PM STAR WARS / 4. AM:PM STAR WARS / 5. AM:PM STAR WARS /

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać