Przewodnik zakupowy

POMYSŁ NA PREZENT – UPOMINEK Z ODROBINĄ ŚWIĄTECZNEJ MAGII

Prezent z okazji Świąt, a jednocześnie niewielki biżuteryjny drobiazg, który wspaniale podkreśli ich niezwykłą, niepowtarzalną atmosferę. W kolekcjach Apart pojawiły się nowości, które subtelnie, barwnie, a czasami z delikatnym przymrużeniem oka, opowiadają świąteczną historię.

Charakterystycznym dla tych niezwykłych dni motywem jest oczywiście choinka, bez której migotania nie wyobrażamy sobie Świąt. Zwykle dekorowana nieco wcześniej, wprowadza ów magiczny nastrój we wnętrzach domów, a nawiązujące do uroku świątecznego drzewka detale ze srebra lub złota, m.in. z kolekcji Magic Moments i Fun Fun, wspaniale go dopełnią.

/ 1. Złote kolczyki / 2. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 3. Naszyjnik srebrny / 4. Bransoleta srebrna / 

Święta Bożego Narodzenia tak naprawdę zaczynają się od pojawienia się pierwszej gwiazdki na wieczornym niebie. To znak, że bliscy mogą zasiąść do wigilijnej kolacji i spędzić ze sobą wspaniałe, wspólne chwile. Symbol gwiazdki cieszy się niesłabnącą popularnością w biżuterii, jednak w grudniu nabiera szczególnego znaczenia. Jej filigranowy kształt olśniewa w kilkudziesięciu wzorach, wśród których są zarówno naszyjniki, kolczyki, zawieszki oraz bransoletki, jak i pierścionki, a prawdziwą specjalistką od gwiezdnych detali jest wspomniana już kolekcja Magic Moments.

/ 1. Złoty pierścionek / 2.  Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 3. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami / 4. Złoty naszyjnik

Przypadające w drugiej połowie grudnia Święta silnie kojarzą się z zimowymi krajobrazami. Rozciągający się za oknem biały pejzaż i ulepiony przez dzieci na jego tle zabawny bałwan z marchewkowym nosem, dodają im bez wątpienia specyficznego uroku. Subtelny symbol zimy w postaci płatka śniegu występuje w formie dekoracyjnego detalu w wielu biżuteryjnych wzorach, które wykonano ze złota lub srebra, a wybrane z nich ozdobiono migotaniem cyrkonii.

/ 1. Zawieszka srebrna / 2. Złota zawieszka Charms / 3. Bransoleta srebrna / 4. Złote kolczyki

Wielbicielki kolorów i niezobowiązujących akcentów, jakby skradzionych z dziecięcego, pełnego radości oraz spontaniczności świata, oczarują ozdobione barwną emalią propozycje od Kids Collection, świąteczne zawieszki z Beads Collection czy też filigranowe, ozdobione nutą humoru kolczyki z przywołanej już linii Magic Moments.

/ 1. Zawieszka srebrna z emalią / 2. Zawieszka srebna beads z cyrkoniami / 3. Złote kolczyki / 4. Bransoleta srebrna z cyrkonią i emalią / 5. Kolczyki srebrne / 

Prezentowane wzory nie tylko wspaniale spiszą się w roli gwiazdkowego upominku, ale także świetnie wpiszą się w nastrojowy klimat Świąt.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać