Blogowe Inspiracje

KOLORY APART W HONGKONGU!

Najnowsze wzory z kolekcji Apart Kolory wybrały się z twórczyniami bloga PICA PICA na drugi koniec kuli ziemskiej, bo aż do Hongkongu. Jak delikatność złotych detali wypadła na tle azjatyckiego centrum handlowo – finansowego z jej ultranowoczesnym, urbanistycznym pejzażem?

batch_Pica Pica_Hongkong_2017-1 batch_Pica Pica_Hongkong_2017-17batch_Pica-Picak_Hongkong_2017-26 batch_Pica Pica_Hongkong_2017-23 batch_Pica Pica_Hongkong_2017-27 batch_Pica-Pica_Hongkong_2017-26
Tradycyjnie wraz z wiosennym przebudzeniem, kolekcja Kolory nabiera rumieńców. Tym razem w roli głównej występuje złoto, którego świetlistość zestawiono z soczystymi lub pastelowymi, barwnymi cyrkoniami. To właśnie te propozycje towarzyszyły w egzotycznej wyprawie Kasi i Agacie, które udały się na biżuteryjny rekonesans w ramach Hong Kong International Jewellery Show 2017. Udział w takim wydarzeniu wymaga odpowiednio dobranej biżuterii, a w tej materii siostry postawiły na eteryczne wzornictwo ze złota, subtelnie muśnięte kolorem. Barwne akcenty to zasługa cyrkonii, które dzięki szlifom przywodzą na myśl oprawione w złoto kolorowe kropelki. Zaletą wiosennej odsłony kolekcji jest też bogata paleta, bo biżuteryjne, małe dzieła występują m.in. z różowymi, zielonymi, żółtymi i błękitnymi cyrkoniami, co zachęca do ich łączenia w różnobarwne zestawy. Projekty świetnie ze sobą współgrają, a ich eteryczne wzornictwo sprawia, że nie trzeba się obawiać efektu nadmiaru.

Relacja Katarzyny i Agaty dostępna jest na blogu picapica.pl/pl/hkijs2017/, a pierwsza odsłona barwnych nowości Apart urzeka tutaj www.apart.pl/kolekcje/kolory.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać