Blogowe Inspiracje

ALBERT RIELE PREMIERE DEBIUTUJE PODCZAS PITTI UOMO

Pitti Uomo to synonim krawiectwa najwyższej próby, elegancji, szyku i klasy. To największe, najbardziej prestiżowe targi mody męskiej o międzynarodowej renomie; nic zatem dziwnego, że nie mogło tam zabraknąć zegarmistrzowskiej marki Albert Riele.

Dwa razy w roku Florencja, która jest gospodarzem targów, zamienia się w prawdziwy raj dla trendsetterów i koneserów mody męskiej. W ich ostatniej edycji miał okazję wziąć udział Michał Gronowski, twórca bloga Pan Grono. Oczywiście obecność podczas takiego wydarzenia wymaga odpowiedniej stylizacji, a Michał już wielokrotnie udowodnił, że jest w tej materii prawdziwym mistrzem i wie, że perfekcyjnie skrojony garnitur jest równie ważnym elementem looku, jak odpowiednio wyselekcjonowane dodatki. Podczas Pitti Uomo towarzyszył mu wyjątkowy zegarek z nowoczesnej, a jednocześnie mocno osadzonej w klasycznej estetyce kolekcji Albert Riele Premiere. To model PZJ EQUESTRIAN LIMITED EDITION, zaprojektowany w limitowanej serii jako hołd dla jeździectwa – sportu, który jest niezwykle elitarny, widowiskowy i ma w sobie dystynkcję. Czasomierz dopracowano w najdrobniejszych szczegółach; zadbano nawet o jego kolorystykę, utrzymaną w tonacji brązu, dyskretnie nawiązującego do jednego z typów umaszczenia koni.

Kolekcję Premiere cechuje dynamiczny design, zarówno śmiało czerpiący z najlepszych doświadczeń szwajcarskich mistrzów z przeszłości, jak i wpisujący się w aktualne tendencje. Część zegarków z tej linii wyposażono w dodatkowe bransolety, na które można wymieniać skórzane paski. Są one także dostępne w eleganckich kuferkach, co sprawia, że doskonale spełnią rolę upominku, we wnętrzu którego kryją się idealne dodatki dla współczesnego, charyzmatycznego gentlemana. | Zdjęcia Maciej Cioch

batch_2017-01-17-PanGrono_ batch_2017-01-17-PanGrono_2 batch_2017-01-17-PanGrono_3 batch_2017-01-17-PanGrono

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać