Eventy

ARTELIONI, ELIXA I KLUB STAREGO BROWARU NA POWITANIE JESIENI

Klub Starego Browaru to najważniejsze wydarzenie modowo – towarzyskie w Poznaniu. Odbywające się dwa razy w roku, przyciąga najlepsze klientki i klientów Starego Browaru oraz wiele gwiazd. Ostatnia, jesienna edycja była jego jubileuszową, bo dziesiątą odsłoną.

Marka APART od lat jest częścią tego wyjątkowego, łączącego modę, sztukę, muzykę oraz cele charytatywne wydarzenia. Podczas kilkudniowej imprezy, której tym razem przyświecało hasło „Elegancja i klasyka”, we wnętrzach Starego Browaru odbywa się wiele pokazów doskonałych marek związanych z modą, mających swoje butiki w tym niezwykłym centrum handlowym. Za ich kształt odpowiadała ponownie najwybitniejsza polska reżyserka modowych show, Katarzyna Sokołowska – ambasadorka marki Apart. Wśród zrealizowanych przez gwiazdę prezentacji aktualnych kolekcji była ta, w której wystąpiła biżuteria z logo Artelioni i Elixa, w roli dopełnienia stylizacji marki 303 Avenue. Na wybiegu goście pokazu mogli podziwiać doskonale dopasowane do prezentowanych ubrań wzory, m.in. mieniące się biżuteryjnym pyłem mineralnym naszyjniki czy bransolety z kolekcji Artelioni Orientally i ekspresyjne dodatki z wyjątkowo cenionej w kręgach modowych twórców marki Elixa.

Muzyczną gwiazdą jubileuszowej edycji Klubu Starego Browaru była wybitna wokalistka, autorka wielu ponadczasowych przebojów, Alicja Majewska. Na koneserów znakomitej kuchni czekały specjały przygotowane przez Tomasza Purola, uczestnika Top Chef Polska i szefa kuchni restauracji Blow Up Hall 5050 w Starym Browarze.

Trzydniowemu wydarzeniu towarzyszył także szlachetny cel – akcja charytatywna Fundacji DKMS.

 

Bransoleta / Pierścionek

Bransoleta

Naszyjnik

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać