Eventy

ELIXA PARTNEREM GALI The Women of the Years W WIEDNIU

To wydarzenie przyciąga prawdziwe tłumy osobistości świata show – biznesu, kultury, sztuki i mody. Co roku, „LOOK!” Magazin Wien przyznaje swój tytuł „The Woman of the Year” wyróżniającym się kobietom w czternastu różnych kategoriach.Marka Elixa była partnerem wydarzenia i fundatorem nagrody dla utalentowanego twórcy w kategorii „Newcomer”. Czas do rozpoczęcia gali w spektakularnych wnętrzach wiedeńskiego Ratusza odmierzał zegar marki Elixa, a na czerwonym dywanie pojawiły się znakomite, nie tylko austriackie gwiazdy – wśród nich sir Roger Moore z małżonką, dr Auma Obama i Katherine Schwarzenegger.

Czternaście nagrodzonych kobiet to osoby, które wyróżniają się szczególnie w różnych dziedzinach – biznesie, sztuce, dobroczynności, mediach i wielu innych. Nagroda Elixy przypadła Laurze Karasinski – graficzce, fotografce i ilustratorce. Mimo krótkiego czasu istnienia na rynku jej „Atelier Karasinski”; magazyn docenił fakt, iż już zdążyła nawiązać współpracę z wieloma globalnymi, uznanymi markami, w tym z paryskim domem mody Saint Laurent.

poz001 ati_4929 ati_5055poz003 ati_5271003-katharinaschiffl_0817-horz 006-katharinaschiffl_1036-horz 033-katharinaschiffl_1041-horzIMG_2038

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać