Eventy

APART GRAND OPENING – NOWY SALON APART Z LUKSUSOWYMI ZEGARKAMI W GALERII MOKOTÓW

Najlepsze, najbardziej znane i prestiżowe marki zegarków na świecie w jednym miejscu – w największym w Polsce, zajmującym powierzchnię ponad 300 m2 salonie Apart w warszawskiej Galerii Mokotów. Na Grand Opening, czyli wielkim otwarciu luksusowej przestrzeni zegarkowej pojawiły się gwiazdy, media, a także kontrahenci, współpracownicy i przyjaciele marki Apart.

Obok czasomierzy manufaktur od lat obecnych w Apart, swoją premierę miały podczas wydarzenia trzy nowe, prestiżowe marki – Hublot, Panerai i Cartier. To kolejni renomowani i cenieni na świecie producenci luksusowych zegarków, którzy zaufali Apart, powierzając właśnie liderowi rynku jubilerskiego w Polsce prezentację i sprzedaż modeli ze swoim logo. Ekspozycja zegarków elitarnych marek nabrała nowego wymiaru – specjalnie wydzielona przestrzeń eksponująca wyłącznie luksusowe zegarki przykuwa uwagę koneserów niezwykłej zegarmistrzowskiej sztuki. Unikalny warszawski salon łączy różne style oryginalnych mebli każdej z marek w harmonijną całość i został zaaranżowany z ogromnym pietyzmem. Admiratorzy wysokiej klasy czasomierzy mogą w tej wyjątkowej strefie poznać modele, które powstały w najznamienitszych zegarkowych atelier świata.

To niezwykłe miejsce już jest dostępne dla wszystkich entuzjastów i kolekcjonerów, których pasjonują pierwszorzędne, ekskluzywne i dopracowane w najdrobniejszym szczególe zegarki z najwyższej półki. Dla wielu to nie tylko praktyczny dodatek, służący do odmierzania czasu, ale przede wszystkim dzieło sztuki zegarmistrzowskiej, piękny przedmiot, a także wyznacznik stylu i prestiżu. To perfekcyjnie skomponowana całość, łącząca precyzyjny mechanizm i szlachetny, wyrafinowany design. Nowy warszawski salon Apart będzie dla nich przestrzenią szczególną, w której będą mogli w kameralnej atmosferze oraz ze wsparciem profesjonalnej, doświadczonej i wyszkolonej obsługi przyjrzeć się wymarzonemu zegarkowi, poznać jego tajniki, a także docenić piękno i kunszt wykonania, by zakup okazał się satysfakcjonujący i cieszył właściciela przez wiele lat.

Warto dodać, że czasomierze od lat budzą fascynację prezesa i właściciela spółki Apart, Piotra Rączyńskiego, obecnego podczas inauguracji działalności salonu. To właśnie on, wiele lat temu zainteresował się tradycjami szwajcarskich manufaktur i wkrótce zegarki stały się jego prawdziwą pasją. To dzięki jego zabiegom zegarki renomowanych światowych marek pojawiły się w salonach jubilerskich Apart. Wraz z rosnącą pozycją i prestiżem firmy, zaufaniem obdarzały Apart coraz bardziej uznane i ekskluzywne brandy. Nowy salon skupiający aż tyle wyjątkowych marek czasomierzy mógł zostać otwarty dzięki nieskazitelnej reputacji zbudowanej przez lata. Jesteśmy z tego dumni. Dziś Apart jest niekwestionowanym ekspertem w zegarmistrzostwie, a prezes Piotr Rączyński miłość do czasomierzy przekuł w pasję kolekcjonerską.

W wydarzeniu udział wzięło wielu znakomitych gości – obok ambasadorek marki Apart Małgosi Sochy i Kasi Sokołowskiej, zegarkowe arcydzieła podziwiali znani miłośnicy i kolekcjonerzy zegarków, m.in. tacy jak: laureat Oscara Allan Starski z żoną Wiesławą czy Agustin Egurrola, a także Teresa Rosati, Rafał Michalak z duetu MMC, Kasia Zielińska, Rafał Maślak. Na Grand Opening pojawiło się również wielu influencerów i przedstawicieli blogosfery, wśród których nie zabrakło m.in. Charlize Mystery, Gosi Boy, Stylemana czy Alberta Borowieckiego. Celebracji wydarzenia towarzyszył szampan Moët & Chandon oraz Cisowianka Perlage. Serdecznie dziękujemy!

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać