Eventy

Teresa Rosati zachwyca Beverly Hills

Teresa Rosati jako jedyna Polka została zaproszona do zaprezentowania swojej kolekcji na Beverly Hills Fashion Festival w Los Angeles. Po wielbicielach mody w Paryżu, Mediolanie i Petersburgu, wreszcie amerykańscy fashioniści mogli zobaczyć kreacje polskiej projektantki. Kolekcja, zatytułowana „Wszechświat kobiet” to kwintesencja kobiecości i szyku. Składały się na nią przede wszystkim wykwintne sukienki z najlepszych, szlachetnych materiałów – tafty, żakardu, jedwabiu, szyfonu i satyny. Dodatkami do wyrafinowanych kreacji była biżuteria Apart z różnych kolekcji, m.in. naszyjniki, bransolety i kolczyki.

Stroje prezentowały na wybiegu modelki z prestiżowej agencji Ford. Do pokazu wybrano dziewczyny o różnych kolorach skóry i typach urody, co także było odwołaniem do tytułu kolekcji i symbolizowało różnorodność świata kobiet.

Pokaz spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonych na widowni gości, a wśród oklaskujących autorkę kolekcji nie zabrakło Weroniki Rosati – córki projektantki. Zachwyceni byli także redaktorzy pism modowych – część kreacji wzięła udział w sesjach zdjęciowych.

Pokazy odbywały się w luksusowym hotelu Hilton, w którym zgromadziła się licznie publiczność i przedstawiciele mediów, m.in. stacji NBC, która przeprowadziła wywiad z projektantką. Rodzima stacja TVN pokazała relację z tego wydarzenia na swojej antenie.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać