Eventy

ROZDANIE TELEKAMER – BIŻUTERIA APART NA CZERWONYM DYWANIE

To była już dwudziesta edycja plebiscytu magazynu „Tele Tydzień”, w której czytelnicy wybierają najlepsze telewizyjne produkcje, prezenterów, aktorów, komentatorów i osobowości telewizyjne. Marka Apart jest nie tylko fundatorem statuetek dla laureatów – jej biżuteria jest także jedną z bohaterek czerwonego dywanu.

Gala wręczenia statuetek Telekamery 2017 odbyła się w stołecznych Arkadach Kubickiego i przyciągnęła prawdziwe tłumy gwiazd. Finał plebiscytu poprowadzili wspólnie Artur Orzech oraz Agnieszka Cegielska.

W sukience ze zmysłowym rozcięciem, przykuwającej uwagę wyrazistym kolorem, laureatka Telekamery 2015 w roli prowadzącej zaprezentowała się perfekcyjnie. Wykończeniem stylizacji Agnieszki Cegielskiej były biżuteryjne dodatki z kolekcji Lśnienie – bransoleta i ekstrawagancki pierścionek. Obydwa detale łączą widowiskową formę ze srebra z olśniewającym efektem białych cyrkonii.

Nominowana w tym roku, piękna pogodynka Dorota Gardias postawiła na srebrzyste akcenty zarówno w sukience, jak i w dodatkach. Prezenterka zdecydowała się na intensywne lśnienie cyrkonii, którymi ozdobiono bransolety, kolczyki i pierścionki ze srebra o pięknych formach. Wybrane wzory pochodzą przede wszystkim z oryginalnej kolekcji Indali oraz specjalistki od blasku, czyli wspomnianej już linii Lśnienie.

Z kolei Aleksandra, żona Michała Żebrowskiego, który w tym roku po raz trzeci z rzędu sięgnął po Telekamerę w kategorii „aktor”, zdecydowała się na jeden wyrazisty dodatek. Ozdobiona gęstą, ażurową kompozycją srebra i cyrkonii bransoleta również jest dziełem kolekcji Lśnienie marki Apart.

scena z: Agata Załęcka, Tadeusz Lampka, Dariusz Wieteska, SK:, , fot. Podlewski/AKPAakpa201k70130_telekamery2017_jk_0212SK:, , fot. Podlewski/AKPAscena z: Agnieszka Cegielska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać