Galerie

APART I GWIAZDY W JUBILEUSZOWEJ SESJI PAPROCKI & BRZOZOWSKI

Jedni z najbardziej cenionych i lubianych projektantów w Polsce potrafią zaskoczyć nie tylko kolejną udaną kolekcją. Mariusz Brzozowski i Marcin Paprocki właśnie obchodzą jubileusz i to nietypowy, bo 17 – lecie istnienia swojej marki. Z tej okazji przygotowano nie tylko specjalny pokaz – wystawę, ale także wyrafinowaną sesję zdjęciową.

Wspólnie z magazynem „VIVA!” duet zrealizował zdjęcia z udziałem bliskich im, 17 wyjątkowych kobiet – pięknych, znanych i odnoszących sukcesy w różnych dziedzinach. W sesji wystąpiły suknie projektu P&B oraz wyjątkowa biżuteria marki Apart. Zdjęcia z udziałem trzech znakomitych fotografów: Marleny Bielińskiej, Aldony Karczmarczyk oraz Roberta Wolańskiego, zrealizowano m.in. w Starej Oranżerii i Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

/ 1. Kolczyki srebrne z cyrkoniami >>> / 2. Bransoleta srebrna z cyrkoniami >>> / 3. Złoty pierścionek >>> / 4. Złoty pierścionek >>> /

/ 1. Pierścionek srebrny z cyrkoniami >>> / 2. Pierścionek srebrny z cyrkoniami >>> / 3. Pierścionek srebrny z cyrkoniami >>> / 4. Pierścionek srebrny z cyrkoniami >>> /

/ Kolczyki srebrne z cyrkoniami i spinelem syntetycznym >>> /

O wysmakowane stylizacje gwiazd zadbała Jola Czaja, która z ogromnym wyczuciem dopasowała biżuteryjne wzory do wytwornych projektów. W sesji udział wzięły: ambasadorka Apart Kasia Sokołowska, Maffashion,  Jessica Mercedes, Reni Jusis, Anna Dereszowska, Anna Mucha, Kinga Rusin, Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska, Edyta Herbuś, Karolina Malinowska, Marcelina Zawadzka, Joanna Koroniewska, Maja Sablewska, Natasza Urbańska, Karolina Gorczyca i Edyta Zając – Rzeźniczak.

/ 1. Kolczyki srebrne z cyrkoniami >>> / 2. Pierścionek srebny z cyrkoniami >>> /

/ 1. Kolczyki srebrne z cyrkoniami >>> / 2. Pierścionek srebrny z cyrkoniami >>> /

/ 1. Pierścionek srebrny z cyrkoniami >>> / 2. Kolczyki srebrne z cyrkoniami >>>

/ 1. Złoty naszyjnik >>>  / 2. Pierścionek z żółtego złota z diamentami i cytrynem >>> / 3. Pierścionek z żółtego złota z brylantami i cytrynem >>> / 4. Pierścionek z żółtego złota z diamentami i cytrynem >>> /

Na zdjęciu z udziałem projektantów pojawiła się modelka Ola Kowal w fantazyjnych kolczykach ze srebra i cyrkonii, sygnowanych przez Apart. Równie efektowne wzory zaprezentowały m.in. Reni Jusis, Karolina Malinowska i Maffashion, a do looku Anny Dereszowskiej dopasowano ekspresyjne wzory pierścionków z kolekcji Indali.

Kolczyki srebrne z cyrkoniami >>> /

Marka Apart dodatkowo uświetniła jubileusz modowego duetu, z którym od lat współpracuje, projektując limitowaną serię złotych bransoletek z dedykowanymi zawieszkami, które otrzymały gwiazdy uczestniczące w sesji.

Złota bransoleta z gwiazdką >>>Złota bransoleta z różą >>>

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać