Galerie

APART W KRAINIE MODY – PODSUMOWANIE 2017 ROKU

Dla Apart to był szczególny rok, który upłynął pod znakiem jubileuszu 4 dekad istnienia marki. Inauguracją obchodów była ekskluzywna gala, a jednym z jej punktów był baśniowy pokaz mody z biżuterią w roli głównej. Nie było to jedyne wydarzenie modowe z udziałem dodatków z logo Apart.

Uroczysta gala otwierająca jubileuszowy rok odbyła się w stołecznym Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, co umożliwiło zrealizowanie niesamowitego pokazu, który śmiało można określić mianem widowiskowego show, podczas którego modelki pojawiały się na scenie w gondolach. Scenografia, piękna muzyka, stylizacje, makijaże i fryzury, a przede wszystkim biżuteria marki Apart stworzyły razem pełen magii spektakl.

Biżuteria marki, a także wzory z logo Elixa należą do najchętniej wybieranych przez najlepszych polskich projektantów, prezentujących swoje kolekcje. Obydwie marki wystąpiły w towarzystwie stylizacji tak znakomitych twórców, jak Paprocki & Brzozowski, Łukasz Jemioł, Lidia Kalita, Robert Kupisz i MMC. Dwa spośród modowych show były wyjątkowe – duet Paprocki & Brzozowski hucznie świętował 17 urodziny powstania marki nie tylko niezwykłym pokazem, ale także wysmakowaną sesją na łamach magazynu „VIVA!” z najbardziej fantazyjnymi projektami biżuteryjnymi z kolekcji Apart. Drugim był pokaz Gosi Baczyńskiej z okazji 150-lecia istnienia miesięcznika „Harper’s Bazaar”, będący swoistą retrospektywą, podsumowującą dwudziestolecie pracy projektantki. Dopełnieniem sylwetek na wybiegu była tym razem wyszukana stylistyka biżuterii i zegarków z logo ELIXA. Biżuteria Apart uświetniła także projekt Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Narodowego w Warszawie „Spragnieni piękna”, w którym dziesięciu czołowych polskich projektantów stworzyło autorskie kreacje na cele dobroczynne. Oprócz prezentacji podczas pokazu, pojawiły się one na łamach wspomnianej już „VIVY!” w pięknej, wzbogaconej biżuterią Apart sesji.

Marki Apart i Elixa, a także Artelioni były częścią znakomitych wydarzeń modowych – Warsaw Fashion Street, odbywającym się w stolicy ulicznym show oraz podczas dwóch ostatnich edycji prestiżowego Klubu Starego Browaru, odbywającego się w Poznaniu.

Mijający właśnie rok kończy kampania świąteczna marki Apart z udziałem czterech wspaniałych ambasadorek, która jak najbardziej ma wiele wspólnego z modą, prezentując przede wszystkim wspaniały świat biżuterii i zegarków w perfekcyjnie wystylizowanej odsłonie.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać