Galerie

NOWA ODSŁONA KAMPANII MARKI ELIXA

Zuzanna Bijoch i Elixa – oto główne bohaterki najnowszej sesji marki znanej z doskonałych modowych zegarków oraz biżuterii spod znaku fashion. Top modelka ponownie stanęła przed obiektywem, by zaprezentować nowości Elixa.

Nowy sezon Elixa wita wyrafinowanymi stylistycznie zegarkami z linii Finesse, zaskakującymi  ciekawą koncepcją i oryginalnymi detalami, jak dodatkowa bransoleta czy nietuzinkowe kształty tarcz zdobionych elementami z masy perłowej.

W ultrakobiecej kolekcji Beauty, design nowych propozycji jest niezwykle dopracowany, a delikatne formy zegarków z wyczuciem dopełniono fantazyjnie skomponowanymi akcentami. Znajdziemy wśród nich lśniące cyrkonie i cieniowane tarcze. W linii Enjoy nie zabrakło natomiast niespodzianki dla kobiet, które – podobnie jak Zuzanna Bijoch – dużo czasu spędzają w podróży. To atrakcyjne stylistycznie czasomierze z funkcją GMT, umożliwiającą precyzyjne wskazanie aktualnej godziny w dwóch strefach czasowych. Wszystkie nowe propozycje przykuwają uwagę starannie dobraną paletą barw.

Poza cieszącymi się uznaniem zegarkami, Elixa słynie także z biżuterii – wyrazistej, uwielbianej przez kobiety i projektantów mody. Obok ekspresyjnych form, w nowej odsłonie pojawiły się także delikatne wzory naszyjników oraz charakterystyczne dla marki Elixa elementy graficzne.Nowością są łączenia stali szlachetnej ze skórą, naszyjniki spływające kaskadą łańcuszków czy bransolety wysadzane czarnymi kryształami.

Z dynamiką nowej kolekcji Elixa doskonale komponują się kadry sesji. Scenografia, na tle której występuje modelka, porusza wyobraźnię, wywołując marzenia o wypoczynku. Stąd przypominające wakacyjny nastrój leżaki nad basenem, jacht czy naturalne elementy krajobrazu Teneryfy, jak skały, o które rozbijają się wody Atlantyku. Stylizacje nawiązujące zarówno kolorystyką jak i materiałami do wiosenno – letniej pory roku tworzą ciekawe połączenie i perfekcyjnie współgrają z premierowymi propozycjami zegarków i biżuterii Elixa.

Fotograf: Marcin Tyszka
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Make-up: Wilson
Włosy: Michał Bielecki

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać