Galerie, Gwiazdy dla Apart

„PASSIONE PER LA BELLEZZA” – NAJNOWSZA KAMPANIA APART

Jubileuszowa gala z okazji 40-lecia Apart była jednocześnie inauguracją najnowszej kampanii, do której marka zaprosiła cztery wyjątkowe kobiety jako symbole czterech dekad firmy. Magia i kultura Włoch, która wiele lat temu zainspirowała właścicieli marki do rozwoju biżuteryjnej firmy, była także inspiracją do powstania kampanii, i to właśnie w plenerach Italii zrealizowano ekskluzywną sesję z udziałem niezwykłych kobiet. Do znanych już ambasadorek Apart, czyli Anji Rubik, Małgorzaty Sochy oraz Kasi Sokołowskiej; dołączyła piękna Polka, która wiele lat temu oczarowała Włochy. Jest nią Kasia Smutniak – uwielbiana przez włoskich twórców filmowych aktorka, która ma na koncie wiele sukcesów.

Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zloto41Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zloto4

Najnowszy film z jej udziałem pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” w reżyserii Paolo Genovesego, cieszy się ogromną popularnością i zdobywa coraz więcej nagród. W przewrotnym komediodramacie, docenionym przez publiczność i krytyków, gwiazda wcieliła się w jedną z głównych ról.

Skoro zatem cztery kobiety, to cztery miejsca, które niezwykle silnie kojarzą się z Italią i są jej wizytówkami. Kasia Smutniak przed obiektywem Marcina Tyszki stanęła w swoim ukochanym Rzymie. Jej wdzięk uchwycono na tle majestatycznego Wiecznego Miasta, jego symbolicznych miejsc, a także roześmianą na kultowym skuterze Vespa, na którym wiele lat wcześniej zwiedzała miasto bohaterka „Rzymskich wakacji”, grana przez legendarną Audrey Hepburn.

Anja Rubik od kilku lat należy do gwiazd światowego modelingu, a jej profesjonalizm i magnetyzm możemy podziwiać w lirycznej odsłonie sesji, która odbyła się w nasyconej romantyzmem Wenecji. W roli głównej, obok Anji i oczywiście biżuterii Apart, wystąpiły słynne weneckie gondole, wspaniałe budowle i zachwycające wnętrza.

Dziewczęca, a jednocześnie zmysłowa Małgorzata Socha, jedna z ulubienic widzów, została sfotografowana na tle malowniczych pejzaży Jeziora Como oraz w zabytkowych, stojących tuż przy brzegu rezydencjach, które odbijają się w jego tafli. Odsłona sesji z aktorką w idealnych proporcjach łączy nieskażone piękno natury ze stylem glamour i odrobiną szyku vintage.

Kasia Sokołowska, wybitna reżyserka i choreograf pokazów mody, to także znawczyni mody oraz jedna z najbardziej cenionych przez stylistów gwiazd. Jurorka „Top Model” nie mogła zatem wystąpić w duecie z innym miastem, jak tylko z Mediolanem – kwintesencją stylu i jedną z najważniejszych światowych stolic mody. Ambasadorkę Apart sfotografowano również na tle okolicznych winnic, skąd pochodzą znakomite, włoskie wina.

Wszystkie cztery gwiazdy spotkały się w Rzymie, gdzie wspólnie stanęły przed obiektywem, prezentując cztery oblicza kobiecości, jej piękno, wytworność i różnorodność.

Finalny efekt kampanii, której towarzyszy hasło „Passione per la bellezza”, jako pierwsi mogli obejrzeć goście jubileuszowej gali marki w albumowym wydawnictwie Apart.

Kampanię zrealizowali:
Zdjęcia: Marcin Tyszka
Kreatorzy fryzur: Michał Bielecki, Kacper Rączkowski, Paolo Soffiatti
Make-up: Marianna Yurkiewicz, Wilson, Daria Ślusarczyk, Arianna Agosta
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Produkcja: Warsaw Creative

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać