Trendy

STYLOWE FERIE NA STOKU

Trwający aktualnie czas ferii to okazja, aby spędzić aktywnie czas w gronie rodzinnym, a wspólny wyjazd w góry i szaleństwa na stoku narciarskim to najpopularniejszy sposób na wykorzystanie tych zimowych dni. Oprócz profesjonalnego sprzętu i odpowiednich ubrań, warto zabrać ze sobą kilka dodatków.

Pakowanie się przed wyjazdem to przedsięwzięcie wymagające logistycznych umiejętności, dzięki którym każdy z członków rodziny zabierze niezbędny ekwipunek i w dodatku wszystko uda się zmieścić w bagażniku. Oprócz stylowego kombinezonu narciarskiego, niezbędnego do aktywności na stoku, warto zabrać kilka biżuteryjnych drobiazgów, które nie zajmują wiele cennego miejsca w bagażu, a podczas wieczornych kolacji i spotkań dodadzą blasku. To, co jednak każdy z członków rodziny powinien zabrać, to niewątpliwie zegarek, który pozwoli idealnie zaplanować dzień.

Mężczyźni mogą wybrać doskonały model ze sportowych linii marek Albert Riele, Aztorin oraz Bergstern. Wśród oferowanych zegarków jest wiele propozycji wyposażonych w atrakcyjne funkcje, takie jak datownik, sekundnik, wskaźnik 24-godzinny, wskaźnik dnia tygodnia, tachymetr czy chronometr. Wymienione funkcje są dopełnieniem czasomierzy wyjątkowo ekspresyjnych, przykuwających uwagę designem i niezwykle komfortowych, co przy aktywności jest niezwykle ważną cechą.

/ 1. BERGSTERN ACTIVE / 2. AZTORIN SPORT / 3. ALBERT RIELE CHALLENGER / 

Propozycje damskich czasomierzy także wzbogacono dodatkowymi funkcjami, jak choćby tachymetr i chronograf w kobiecym, wyjątkowo wysmakowanym modelu z linii Albert Riele Premiere. Ozdobiony brylantami zegarek z niezwykłą łatwością zmieni swój charakter dzięki złotej bransolecie, którą można zastąpić śnieżnobiały satynowy pasek. W dodatkowe funkcje wyposażono także dekoracyjny model z kolekcji Enjoy marki Elixa; natomiast kobietom, dla których praktyczna strona zegarka ogranicza się do precyzyjnego wskazywania czasu, spodoba się jeden z najnowszych wzorów z damskiej kolekcji marki Bergstern. Utrzymany w srebrzysto – białej kolorystyce czasomierz z subtelnym efektem lśnienia, doskonale współgra z bajkową scenerią zimowych, górskich krajobrazów.

 

/ 1. BERGSTERN BRILLANCE  / 2. ALBERT RIELE PREMIERE / 3. ELIXA ENJOY / 4. AM:PM STAR WARS / 5. AM:PM DIGITAL / 6. AM:PM DIGITAL / 7. AM:PM KIDS / 

 

/ 1. Złoty naszyjnik / 2. Naszyjnik srebrny z cyrkonią / 3. Kolczyki srebrne / 4. Bransoleta srebrna / 5. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 6. Bransoleta srebrna z cyrkoniami / 7. Złota bransoleta / 8. Złota zawieszka / 9. Złoty pierścionek / 10. Złoty pierścionek / 11. Złote kolczyki / 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać