Przewodnik zakupowy

SZALONE PROMOCJE APART NA OTWARCIE ROKU!

Jak znakomicie rozpocząć nowy rok? Z Apart to bardzo łatwe, ponieważ marka przygotowała atrakcyjną ofertę promocyjną, która potrwa przez kilka pierwszych tygodni 2018 roku. Wśród setek wzorów w cenach niższych nawet o 50%, są produkty dla niej, dla niego i dla najmłodszych.

Promocja objęła niezliczoną ilość dodatków, wśród których w przyjaznych cenach można upolować nawet biżuterię z diamentami, topazami i szafirami. Ponadto noworoczna oferta objęła wiele produktów z bestsellerowych kolekcji marki Apart, takich jak Magic Moments i Indali. Ich wielbicielki muszą się spieszyć, aby móc kupić na przykład subtelne pierścionki ze złota, oryginalne kolczyki lub nietuzinkowe bransolety na palec, zarówno ze złota, jak i srebra. Godne uwagi są także pierścionki ze srebra, ceramiki i cyrkonii, pochodzące z kolekcji Elegance, obecnie dostępne w cenie obniżonej o połowę. Dla mężczyzn przygotowano szeroką ofertę bransolet, naszyjników, spinek do mankietów, zawieszek oraz obrączek w kuszących cenach. Promocja objęła także szereg wzorów z cenionej przez projektantów modowych i fashionistki kolekcji biżuterii marki Elixa – tu oferta objęła także biżuteryjne dodatki, które tworzą komplety, w tym zdobione kryształami oraz ceramiką i cyrkoniami. Akcja promocyjna to także szansa na kupienie urokliwych detali z dedykowanych najmłodszym linii Kids Collection i Disney by Apart.

Choć okres promocyjny potrwa aż do Walentynek, ilość wybranych produktów jest ograniczona i każdy, kto chciałby kupić wymarzony wzór w wyjątkowej cenie, nie powinien zwlekać z decyzją.

 

/1. Mini pierścionek srebrny / 2. Pierścionek ze stali szlachetnej z cyrkoniami / 3. Pierścionek srebrny z ceramiką i cyrkoniami / 4. Pierścionek srebrny z ceramiką i cyrkoniami / 5. Bransoleta ze stali szlachetnej / 6. Bransoleta ze stali szlachetnej / 7. Bransoleta Fun Fun / 8. Bransoleta ze stali szlachetnej / 9. Bransoleta ze stali szlachetnej / 10. Bransoleta srebrna ze spinelem syntetycznym / 11. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 12. Kolczyki srebrne z cyrkoniami /

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać