Trendy

STAR WARS DAY – NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

Od 41 lat trwa nieprzemijająca popularność „Gwiezdnych wojen”. Odkąd w 1977 roku miała premiera pierwszego filmu z cyklu, Luke Skywalker, Darth Vader, Chewbacca, Han Solo, Leia, R2-D2, Yoda i wiele innych postaci stało się bohaterami masowej wyobraźni.

4 maja wielbiciele zapoczątkowanej przez George’a Lucasa przebojowej serii obchodzą swoje święto – Star Wars Day.

Dzięki dwóm licencjonowanym kolekcjom w ofercie marki Apart, fani gwiezdnej sagi mogą świętować przez cały rok. Linia Star Wars z biżuteryjnymi wzorami oraz akcesoriami bawi się skojarzeniami i nawiązaniami do filmowej serii, wykorzystując głównie wizerunki kultowych bohaterów z jej filmów. W tej kolekcji dostępne są m.in. breloki, bransolety, zawieszki, a nawet spinki do mankietów ozdobione Szturmowcami lub mrocznym Lordem Vaderem. Takie dodatki to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy pasjonują się kosmicznymi przygodami.

/ 1. Brelok ze stali szlachetnej – Chewbacca / 2. Brelok ze stali szlachetnej – Lord Vader / 3. Pierścionek ze stali szlachetnej / 4. Spinki do mankietów ze stali szlachetnej – Szturmowcy / 5. Bransoleta ze stali szlachetnej – Szturmowiec / 

Równie zachwycające będą dla nich zegarki marki AM:PM, ujęte w kolekcję Star Wars. Jej modele słyną z komfortowego, doskonale dopracowanego designu w nowoczesnym stylu i są dedykowane wszystkim, którzy lubią wyróżniać się w tłumie. Linia zaprojektowana z myślą o wielbicielach galaktycznych emocji ma wszystkie cechy, charakteryzujące czasomierze marki, a dodatkowo stworzone dla niej modele przykuwają uwagę czytelnymi odniesieniami do gwiezdnego cyklu. Atrakcyjne zegarki z tej kolekcji nie tylko precyzyjnie odmierzają czas na co dzień, ale także umilą jego odliczanie do kolejnej, zaplanowanej na przyszły rok premiery nowego filmu z serii.

 

/ 1. AM:PM STAR WARS / 2. AM:PM STAR WARS / 3. AM:PM STAR WARS / 4. AM:PM STAR WARS / 5. AM:PM STAR WARS

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać