Trendy

LETNI TREND – AŻUROWE ZŁOTO

Z muśniętą słońcem skórą wspaniale współgrają ciepłe refleksy złota. W dodatkach na lato z oferty Apart uwagę zwracają biżuteryjne wzory ze złota o ażurowych, kunsztownie wykonanych formach, idealnych do letnich stylizacji.

Efekt kontrastu

La Donna jest kolekcją, która od momentu pojawienia się zdobyła serca kobiet połączeniem delikatności, cieszących się popularnością motywów oraz czarnych detali, wykonanych z agatów, cyrkonii lub szkła. Jej nowa złota odsłona nabrała szlachetnych form z misternymi, ażurowymi ornamentami. To biżuteryjne propozycje w bardziej eleganckim stylu, w których subtelność koronkowych detali przełamuje głęboka czerń cyrkonii.

Letni look i wakacyjną opaleniznę idealnie podkreślą komplety w takim stylu. W linii La Donna pojawiły się dopasowane do siebie naszyjniki, kolczyki oraz bransoletki z żółtego złota i cyrkonii. Wielbicielki łączenia np. kilku naszyjników, z powodzeniem mogą dobrać inne wzory o różnych długościach i dowolnie je komponować z ażurowymi naszyjnikami z kolekcji La Donna. Do takiego kompletu można także założyć jeden z pierścionków ze wspomnianej linii, wykonanych ze złota, ozdobionych agatami albo cyrkoniami lub nietuzinkowy złoty pierścionek z agatami i diamentami.

Drzewo życia

Piękny, a także wieloznaczny amulet w biżuteryjnej odsłonie prezentuje się delikatnie i wyjątkowo, tak jak wyjątkowa jest jego symbolika. Drzewo życia kojarzone jest z siłą, symbolizuje więzi rodzinne, połączenie sfery ziemskiej z boską, życie i nieśmiertelność. Najbardziej różnorodna złota biżuteria z drzewem życia to domena kolekcji Apart Magic Moments. Znajdziemy w niej bransoletki, kolczyki, zawieszki na łańcuszek i naszyjniki.

Wśród wzorów z linii Magic Moments są zarówno te, wykonane z żółtego złota, jak i z białego złota. Wybrane wzory z drzewem życia lśnią diamentami podkreślającymi kolisty kształt zawieszki, w którym zamknięto dekoracyjny detal lub akcentują formę rozłożystej korony drzewa. Drzewo życia z żółtego złota, rozświetlone w wybranej biżuterii blaskiem diamentów lub cyrkonii, najbardziej efektownie prezentuje się właśnie jako zawieszka z łańcuszkiem lub naszyjnik.

Barwny akcent

Ażurowe złote zawieszki na łańcuszek są także dostępne w kolekcji Kolory, a jeśli to ta linia, to oczywiście w biżuterii z niej pochodzącej znajdziemy m.in. refleksy barwnych cyrkonii. Wśród motywów, do których nawiązują formy zawieszek są choćby takie, jak liść, kwiat lotosu, mapa świata czy łapacz snów. Te wzory także można nosić jednocześnie z filigranowymi naszyjnikami z kolekcji, tworząc migotliwe, autorskie zestawy, które pięknie rozświetlą dekolt.

Z bezpretensjonalną estetyką złotych zawieszek i naszyjników z kolorowymi cyrkoniami będą doskonale współgrały pierścionki ze złota z wielobarwnymi cyrkoniami, oszlifowanymi w różne kształty. To pierścionki wyróżniające się delikatnością formy, a minimalistyczny design sprawia, że przykuwają uwagę intensywnością odcieni kamieni, które je zdobią. Pierścionki można dowolnie łączyć i nosić jednocześnie kilka wzorów.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać